IC697MDL241 GE Discrete Input Module 16-punts geïsoleerde 240 V AC 20 MA
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: GE
Certificering: CE
Modelnummer: IC697MDL241
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
GE
Certificering:
CE
Modelnummer:
IC697MDL241
Merk:
GE
Land van herkomst:
Japan
model:
IC697MDL241
Productlijn:
Serie 90-70
Garantie:
1 jaar
Spanning:
240 V wisselstroom
Frequentie:
60 Hz
Gewicht:
1,25 pond
Markeren:
High Light
Markeren:
GE discrete input module 16-punts
Geïsoleerde 240V AC Input Module
Digitale I/O Module 20MA
Verpakking Details:
Nieuwe originele doos
Levertijd:
3-5 werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
50
Productomschrijving
IC697MDL241 GE Discrete Input Module 16 Punt Geïsoleerd 240 V AC 20 MA