Schneider Electric LXM62DD15D21000 Dubbele Aandrijving 15 Apk Accessoire
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Schneider
Certificering: CE
Modelnummer: LXM62DD15D21000
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Schneider
Certificering:
CE
Modelnummer:
LXM62DD15D21000
categorie:
Industriële servo aandrijving
Model:
LXM62DD15D21000
Merk:
Schneider
Land van herkomst:
Japan
Nominale capaciteit:
400W
Voeding:
200-230 VAC
Markeren:
High Light
Markeren:
Schneider Electric dubbele aandrijfmodule
15 Apk digitale I/O-module
LXM62DD15D21000 aandrijfaccessoire
Prijs:
Contact us
Verpakking Details:
Nieuwe originele doos
Levertijd:
op voorraad
Betalingscondities:
T/T/Paypal
Levering vermogen:
50
Productomschrijving
Beschrijving  van  LXM62DD15D21000
Dit product maakt deel uit van de Lexium 62 & Motors-reeks, een aanbod van servoaandrijvingen. De enkele aandrijving beschikt over een SERCOS III fysieke interface. Het biedt 2 digitale/2 tastsonde-ingangen en 2 digitale uitgangen. Het is een enkele aandrijving met een nominale voedingsspanning van 24VDC, een continue uitgangsstroom van 5A bij 4kHz en een continu vermogen van 2,4kW. Het is voorzien van connectoren voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-geclassificeerd product. Het weegt 3 kg. Het is geschikt voor algemene machinebesturing, verpakkingsmachineautomatisering en materiaalbehandelingsapplicaties. Dit product is gecertificeerd door CE, CSA, EAC, TUV en UL. Het voldoet aan de normen CSA C22.2 nr. 14, EN 61800-5-1, EN/ISO 13849-1, EN/ISO 13849-2, UL 508C, EN 62061 en IEC 61508. Dit product is compatibel met servomotor SH3 (70 mm, 2 motorstacks) en servomotor SH3 (70 mm, 3 motorstacks). Het bevat een accessoirekit. Lexium 62 multi-as servo-systemen kunnen worden bestuurd met alle PacDrive 3 LMC motion controllers van de Pro/Pro2- en Eco-series via SERCOS-communicatie. Multi-as servoaandrijvingen en servomotoren van 0,95kW tot 24kW voor PacDrive-gebaseerde automatiseringsoplossingen.
Specificaties
Belangrijkste
Productreeks PacDrive 3
Apparaat korte naam LXM 62
Product- of componenttype Enkele aandrijving
Componentnaam LXM62
Aanvullend
Productcompatibiliteit Servomotor SHS
Servomotor SH3 2,8 inch (70 mm), 2 geoptimaliseerd qua koppel en snelheid
Servomotor SH3 2,8 inch (70 mm), 3 geoptimaliseerd qua koppel en snelheid
Servomotor SH3 3,9 inch (100 mm), 1 geoptimaliseerd qua koppel en snelheid
Servomotor SH3 3,9 inch (100 mm), 2 geoptimaliseerd qua koppel en snelheid
Servomotor SH3 3,9 inch (100 mm), 2 geoptimaliseerd qua hoog koppel
Servomotor SH3 3,9 inch (100 mm), 3 geoptimaliseerd qua hoog koppel
Servomotor SH3 5,5 inch (140 mm), 1 geoptimaliseerd qua hoog koppel
Servomotor MH3 2,8 inch (70 mm), 2 geoptimaliseerd qua koppel en snelheid
Servomotor MH3 2,8 inch (70 mm), 3 geoptimaliseerd qua koppel en snelheid
Servomotor MH3 3,9 inch (100 mm), 1 geoptimaliseerd qua koppel en snelheid
Fase Drie fasen
[Us] nominale voedingsspanning 400 V - 10...10 %)driefasig
230 V - 10...10 %)driefasig
230 V - 10...10 %)eenfasig
Voedingsfrequentie 50/60 Hz - 5...5 %
Continue uitgangsstroom 5 A 4 kHz
Uitgangsstroom 3s piek 15 A 4 kHz
Continu vermogen 2,4 kW
Nominaal vermogen 2,4 kW
Schakelfrequentie 8 kHz
Overspanningscategorie III
Elektrische aansluiting Klem 0,2...15 mm², AWG 24...AWG 16 CN4)
Klem 0,5...16 mm², AWG 20...AWG 6 CN5)
Klem 0,75...16 mm², AWG 18...AWG 6 CN6)
Klem 0,2...6 mm², AWG 24...AWG 10 CN7)
Aanhaalmoment CN1 22,1 lbf.in (2,5 N.m)
Aantal ingangen 2 digitaal
2 tastsonde
Discrete ingangsspanning 24 V DC voor - 20...25 %
Aantal uitgangen 2 digitaal
Discrete uitgangsspanning 24 V DC
Veiligheidsfunctie STO (safe torque off)
Communicatie-interface SERCOS III, Geïntegreerd
Diepte 10,6 inch (270 mm)
Hoogte 12,2 inch (310 mm)
Breedte 1,8 inch (44,5 mm)
Nettogewicht 6,6 lb(US) (3 kg)
Goede service in WTL:
> Stuur uw offerteaanvraag om de laatste prijs te krijgen.
> Normaal gesproken verzenden we de artikelen binnen 1-2 weken na ontvangst van de betaling.
 Aansprakelijkheid:
voldoet aan hun machines.
Onze merken:
[Honeywell] Module DCS/PLC/Zender
[Emerson/Delta V] Module/ CT Motor & Aandrijvingen
[ABB] I/O-module
[AB] Module&Touchscreen
[Rosemount] Zender
[Yokogawa] Zender
[Yaskawa] Servo-aandrijving & Servomotor
[GE/Fanuc] IC69-serie PLC
[Mitsubishi] Servo-aandrijving & Servomotor
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens,Ebmpapst etc.)
 Schneider Electric LXM62DD15D21000 Dubbele Aandrijving 15 Apk Accessoire 0
FAQ
* V: Verstrekt u een garantie voor de goederen?
A: Ja, we bieden een garantie voor alle goederen van ons.
* V: Kan Wisdomlong technische ondersteuning bieden?
ingenieur om u te helpen het probleem op te lossen.
* V: Houdt Wisdomlong goederen op voorraad of handelt het alleen?
* V: Wat is uw MOQ?
A: We bieden u een kleine MOQ voor elk artikel, het hangt af van uw specifieke bestelling!
* V: Test u al uw goederen vóór levering?
A: Ja, we hebben een 100% test vóór levering.
* V: Hoe maakt u onze zaken duurzaam en een goede relatie?
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%