Beschrijving van ATS48D88Q
Deze Altistart 48-eenheid voor zachte start/zachte stop is een regelaar met 6 thyristors die wordt gebruikt voor koppelgestuurde zachte start en stoppen van driefasige asynchrone motoren.Het biedt functies voor zachte start en vertraging, evenals functies voor machine- en motorbescherming.Het werkt bij een nominale voedingsspanning van 230 V tot 415 V wisselstroom en tot 88 A.Altistart 48-koppelregeling maakt het mogelijk om zonder mechanische spanning te starten en de hydraulische overgangen soepel te regelen, met een enkele versnellingsrampe, is het snel en gemakkelijk om aanpassingen te maken, ongeacht de belasting.Indien aangesloten in de motorvoedingsleiding is deze geschikt voor motoren met een nominale vermogen tot 45 kW (bij 400 V) voor standaardtoepassingen en 37 kW (bij 400 V) voor ernstige toepassingenAls het is aangesloten op de motordelta-terminals is het geschikt voor motoren met een nominale vermogen tot 75 kW (bij 400 V) voor standaardtoepassingen en 55 kW (bij 400 V) voor ernstige toepassingen.3 kg en zijn afmetingen zijnHet is ontworpen voor gebruik in de meest voorkomende toepassingen voor centrifuge-machines, pompen, ventilatoren, compressoren en vervoerders,die hoofdzakelijk in de bouw worden aangetroffenHet product voldoet aan de norm IEC/EN 60947-4-2 en is gecertificeerd met CE, UL, CSA, DNV, C-Tick, GOST, CCC, NOM, SEPRO en TCF.De Altistart 48 is rechtstreeks verbonden met de Modbusbus via de RJ45-aansluitingHet kan ook worden aangesloten op Ethernet-, Fipio-, Profibus DP- en DeviceNet-netwerken via een module (brug of gateway) om afzonderlijk te bestellen.Het is ontworpen om in verticale positie (+/- 10 °) op een paneel te worden gemonteerdAltistart 48 levert hoge prestaties met zijn koppelregelsysteem (TCS) voor gecontroleerd starten en vertragen, een gemakkelijke integratie in behuizingen en besturingssystemen.Dit assortiment zorgt ook voor een continue verbetering van de werking van uw machine door mechanische of hydraulische belasting te verminderen en energieverlies en temperatuurverhoging te beperken.
Specificaties van ATS48D88Q
Hoofd
| Productassortiment |
Altstart 48 |
| Type product of onderdeel |
Zwakke start |
| Bestemming van het product |
met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Productspecifieke toepassing |
Zware industrie en pompen |
| Kortnaam van het apparaat |
ATS48 |
| Categorie van gebruik |
AC-53A |
| Voltage van de voedingsbron |
230...415 V - 15...10 % |
| frequentie van de voeding |
50...60 Hz - 5...5 % |
| Motorvermogen kW |
55 kW bij 400 V aansluiting op de motordelta-terminals voor zware toepassingen 75 kW bij 400 V aansluiting op de motordelta-terminals voor standaardtoepassingen 18.5 kW bij 230 V aansluiting in de motorvoedingsleiding voor zware toepassingen 22 kW bij 230 V aansluiting in de motorvoeding voor standaardtoepassingen 37 kW bij 230 V aansluiting op de motordelta-terminals voor zware toepassingen 37 kW bij 400 V aansluiting in de motorvoedingsleiding voor zware toepassingen 45 kW bij 230 V aansluiting op de motordelta-terminals voor standaardtoepassingen 45 kW bij 400 V aansluiting in de motorvoeding voor standaardtoepassingen |
Aanvullende
| Verbinding van het apparaat |
Naar de motor delta terminals. In de motorvoorziening |
| Beschermingstype |
Fasefout: lijn Verwarming: motor Warmtebescherming: starter |
| Normen |
IEC 60947-4-2 |
| Certificering van producten |
CCC CSA SEPRO UL C-Tick GOST NOM 117 TCF DNV |
| Markering |
CE |
| Discrete invoernummer |
5 |
| Discrete invoertype |
PTC, 750 Ohm bij 25 °C (Stop, Run, LI3, LI4) logica, <= 8 mA 4300 Ohm |
| Discrete input logica |
Positieve logica Stop, Run, LI3, LI4 bij toestand 0: < 5 V en <= 2 mA bij toestand 1: > 11 V, >= 5 mA |
| Minimale schakelstroom |
10 mA bij 6 V gelijkstroom voor relais-uitgangen |
| Discrete uitvoernummer |
2 |
| Discrete uitgangstype |
(LO1) logische uitgang 0 V gemeenschappelijk configureerbaar (LO2) logische uitgang 0 V gemeenschappelijk configureerbaar (R1) relais uitgangen fout relais NO (R2) Relais-uitgangen eind van het startrelais NO (R3) Relais-uitgangen met motor NO |
| Analoog-uitgangstype |
Uitgangsstroom AO: 0-20 mA of 4-20 mA, impedantie < 500 Ohm |
| Communicatiepoortprotocol |
Modbus |
| Type aansluiting |
1 RJ45 |
| Communicatie data link |
Reeks |
| Fysieke interface |
RS485 multidrop |
| Overdrachtspercentage |
4800, 9600 of 19200 basispunten |
| Beschikbare functie |
Externe bypass (optioneel) |
| Werkplek |
Verticaal +/- 10 graden |
| Hoogte |
290 mm |
| Breedte |
190 mm |
| Diepte |
235 mm |
| Nettogewicht |
80,3 kg |
Goede service in WTL:
> Stuur uw RFQ om de nieuwste prijs te krijgen.
> Normaal zullen we de artikelen binnen 1-2 weken verzenden nadat de betaling is ontvangen.
Verantwoordelijkheid:
de naleving van hun machines.
Onze merken:
| - Ik heb een probleem. |
Module DCS/PLC/zender |
| [Emerson/Delta V] |
Module/ CT Motor & aandrijvingen |
| [ABB] |
I/O-module |
| [AB] |
Module&Touch Screen |
| - Ik ben niet bang. |
Transmitter |
| - Ik ben er niet. |
Transmitter |
| - Ik heb het gedaan. |
Servo-aandrijving en servomotor |
| [GE/Fanuc] |
PLC's van de IC69-serie |
| [Mitsubishi] |
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens,Ebmpapst enz.)
Veelgestelde vragen
* V: Biedt u een garantie voor de goederen?
A: Ja, we bieden een garantie voor alle goederen van ons.
* V: Kan Wisdomlong technologische ondersteuning bieden?
Een ingenieur om je te helpen het probleem op te lossen.
* V: Houdt Wisdomlong goederen op voorraad of handelt zij alleen?
* V: Wat is uw MOQ?
A: We bieden u kleine MOQ voor elk item, het hangt af van uw specifieke bestelling!
* V: Test u al uw goederen voor levering?
A: Ja, we hebben een 100% test voor levering.