GE FANUC IC697MDL250, Afzonderlijke Inputmodule, 120 volt AC, 32 punten
Productdetails:
Plaats van herkomst: De V.S.
Merknaam: GE
Modelnummer: IC697MDL250
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
De V.S.
Merknaam:
GE
Modelnummer:
IC697MDL250
Merk:
GE Fanuc
Model:
IC697MDL250
Serie:
Serie 90-70
Producttype:
afzonderlijke inputmodule
Nominale spanning:
120 V AC
Aantal ingangen:
32
Invoerstroom:
10 mA
Vereiste stroom:
0,35 A
Frequentie:
60 Hz
Garantie:
1 jaar
Markeren:
High Light
Markeren:
Module van de de Logicaoutput van ESCPP de Positieve
24VDC de positieve Module van de Logicaoutput
RS485 de digitale Module van I O
Verpakking Details:
Nieuw in originele doos
Levertijd:
5-8 het werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
GE FANUC IC697MDL250, Discrete Input Module, 120 volt AC, 32 punten
Productbeschrijving van IC697MDL250
De IC697MDL250 Discrete Input Module van GE Fanuc bestaat uit 32 punten die zijn samengesteld uit vier geïsoleerde groepen, waardoor elke groep van acht punten kan worden gebruikt op een andere fase van wisselstroomvoorziening.Deze 120 VAC-module is uitgerust met een 20 ms-invoerfilter en is compatibel met de nabijheidsschakelaar.
Technische specificaties van IC697MDL250
Nominale spanning: 120 volt wisselstroom
Aantal ingangen: 32 Input (4 geïsoleerde groepen van 8)
Invoerstroom: 10 mA
Stroom vereist: 0.35 ampère
Frequentie: 60 Hz
Gelijkstroom: - Nee, niet echt.
Technische informatie
Spec.als- Ikc.a.t- Ikopsvan IC697MDL250
Nominale spanning:
Invoermodule:
120 VAC, 47 tot 63 Hz Sinusoïdaal
32 (vier groepen van elk acht inbrengingen)
Isolatie:
1500 volt RMS - elke ingang van de achtergrond
500 volt RMS tussen invoergroepen
InputCurrent: 10 mA (typisch) bij nominale spanning (reactief)
Inputkenmerken-
Voltage in actieve toestand: 75 tot 132 volt wisselstroom, 47 tot 63 Hz Sinusoïdaal
Vermogen om te schakelen 0 tot en met 25 volt wisselstroom, 47 tot en met 63 Hz Sinusoïdaal
Op-stateCurrent: 6mA tot en met 15mA
Niet in staat. 0 tot en met 3 mA (minimaal 2,2 bij 25 V-invoer)
Filter vertragingstijd: 20mtypisch
Verplichte stroom van 5VDCbackplanebus: 0.35 ampère
VME Systeem ontworpen om de VME-norm C te ondersteunen.1
GE FANUC IC697MDL250, Afzonderlijke Inputmodule, 120 volt AC, 32 punten 0
GE FANUC IC697MDL250, Afzonderlijke Inputmodule, 120 volt AC, 32 punten 1
GE FANUC IC697MDL250, Afzonderlijke Inputmodule, 120 volt AC, 32 punten 2
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%