6ES7531-7NF10-0AB0 SIEMENS Redundante Voeding Module 120 / 240 VAC 8 K Stappen
Productdetails:
Plaats van herkomst: Duitsland
Merknaam: SIEMENS
Certificering: CE
Modelnummer: 6ES7531-7NF10-0AB0
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Duitsland
Merknaam:
SIEMENS
Certificering:
CE
Modelnummer:
6ES7531-7NF10-0AB0
Programmacapaciteit:
8 k-stappen
Signaalbereik:
4...20mA, 0... 20mA
Werkspanning:
1600V
ingangsstroom:
1.5 A
Uitgangsspanning:
12V gelijkstroom
Nominale uitgangsspanning:
120 / 240 VAC
Markeren:
High Light
Markeren:
SIEMENS redundante voedingsmodule 120/240VAC
redundante voedingsmodule 8K stappen
SIEMENS voedingsmodule met garantie
Prijs:
Contact
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
3-5 dagen
Betalingscondities:
T/T, L/C
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
6ES7531-7NF10-0AB0 SIEMENS Redundante voedingsmodule 120 / 240 VAC 8 K stappen
6ES7531-7NF10-0AB0 Beschrijving
6ES7531-7NF10-0AB0 SIEMENS Redundante Voeding Module 120 / 240 VAC 8 K Stappen 0
6ES7531-7NF10-0AB0Belangrijkste kenmerken
  • Multi-range-invoer: Software-selectieve spanningsbereiken (±10 V, ±5 V, 1·5 V) en stroombereiken (0·20 mA, 4·20 mA, ±20 mA) voor brede compatibiliteit.
  • Hoge gewone-standspanning: 10 V normspanningsvertraging voor een robuuste prestatie in elektrisch lawaaierige omgevingen.
6ES7531-7NF10-0AB0Materialen en toepassingen
Materialen
  • Bescherming: geïntegreerde schildbeugel, voedselement en schildterminal voor EMC-naleving.
Typische toepassingen
6ES7531-7NF10-0AB0Belangrijke parameters
Parameter Specificatie
Deelnummer 6ES7531-7NF10-0AB0
Modultype 8-kanaals hoge-snelheid analoge invoermodule (AI 8xU/I HS)
Aantal kanalen 8 (eenvoudig) / 4 (differentieel)
Resolutie 16 bits
Precisiteit ± 0,3% van de volledige schaal
Tijd van omzetting 40 μs per kanaal (0,0625 ms oversampling)
Invoerspanningsbereiken -10 V tot +10 V, -5 V tot +5 V, 1 V tot 5 V
Stroominvoerbereiken 0·20 mA, 4·20 mA, -20 mA tot +20 mA
Gewone-modusspanning 10 V
Isolatie Galvanische isolatie (kanaal-bus)
Diagnostiek Draadbreuk, overbelasting, kortsluiting, hardwareonderbrekingen
Interne levering 24 V gelijkstroom
Huidig verbruik Ongeveer 0,1 A
Type aansluiting 40-pinnige voorste aansluiting (schroef/installatie, afzonderlijke bestelling)
Montage DIN-spoor
Warm verwisselbaar - Ja, dat klopt.
Werktemperatuur 0°C tot +55°C
Bergingstemperatuur -20°C tot +70°C
Afmetingen (W × H × D) 35 mm × 125 mm × 120 mm (ongeveer)
Gewicht Ongeveer 0,43 kg
Certificeringen CE, RoHS, UL, cUL
6ES7531-7NF10-0AB0 SIEMENS Redundante Voeding Module 120 / 240 VAC 8 K Stappen 1
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%