OS250D03 ABB Industriële Servomotor 2000 RPM 0,89A 100 VAC 1,5 kW
Productdetails:
Plaats van herkomst: Finland
Merknaam: ABB
Certificering: CE
Modelnummer: OS250D03
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Finland
Merknaam:
ABB
Certificering:
CE
Modelnummer:
OS250D03
Afmetingen:
90 mm x 132 mm x 121 mm
Voedingsspanning aandrijving:
220 V
Nominaal vermogen:
1,5 kW
Nominaal koppel:
1,3 NM
Ingangsspanning:
240V
Srated Speed:
2000 tpm
Curerent:
0.89A
Ingangsvermogen:
100 VAC
Markeren:
High Light
Markeren:
ABB industriële servomotor 1
5 kW
100 VAC servomotor 2000 RPM
Prijs:
Contact
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
3-5 dagen
Betalingscondities:
T/T, L/C
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
OS250D03 Beschrijving
De ABB OS250D03 (Bestelnummer. 1SCA022720R7080) is een hoogwaardige 3-polige (3P) DIN-gemonteerde zekering-scheider (schakelaar-zekering) ontworpen voor betrouwbare stroomverdeling, circuitbeveiliging en veilige isolatie in laagspannings industriële en commerciële energiesystemen. Nominaal op 250A en 690V AC, combineert het schakel-, zekering- en veiligheidsscheidingsfuncties in een compacte, robuuste module. Dit model heeft een mechanisme aan de linkerkant (03) en wordt geleverd zonder handgreep en as, waardoor flexibele integratie met externe roterende bedieningshandgrepen voor paneel- of deurmontage mogelijk is. Het voldoet aan de IEC 60947-3 normen en is geschikt voor het beveiligen van motoren, transformatoren, condensatoren en algemene stroomcircuits.
OS250D03 Belangrijkste Kenmerken
  • Hoge Uitschakelcapaciteit: 250A nominale operationele stroom (AC-22A/AC-23A) tot 690V AC
  • Superieure Isolatie: 1000V isolatiespanning (Ui) en 12 kV impulsweerstandsspanning (Uimp)
  • Flexibele Installatie: DIN-rail en basisbevestiging; boven/onder configureerbare aansluitingen
  • Mechanisme aan de Linkerkant (03): Geoptimaliseerd voor standaard kastindelingen
  • Hoge Temperatuurbestendigheid: Vervuilingsgraad 3, geschikt voor zware industriële omgevingen
  • Laag Vermogensverlies: Slechts 23W per pool onder nominale omstandigheden voor energie-efficiëntie
  • Veiligheid & Betrouwbaarheid: Duidelijke AAN/UIT-indicatie; vergrendelbaar ontwerp; RoHS-conform
  • Breed Vermogensbereik: Regelt belastingen tot 250kW bij 690V (AC-23A)
OS250D03 Materialen & Toepassingen
Materialen
  • Behuizing: Hoge sterkte, vlamvertragende thermohardende hars (UL 94 V-0)
  • Contacten: Verzinkt koperlegering voor lage weerstand en lange levensduur
  • Aansluitingen: Vertinde koperen staven (25 mm breed) met hoog aanhaalmoment
  • Interne Frame: Versterkt isolerend polymeer voor structurele stijfheid
  • Zekeringhouders: Hittebestendig keramiek en thermoplast
  • Bedieningsas: Verzinkt staal (niet inbegrepen)
  • Bevestigingsmiddelen: Verzinkt stalen hardware
Typische Toepassingen
  • Industriële Stroomverdeling: Hoofd- en onderverdeelkasten
  • Motorregelcentra (MCC's): Beveiliging en isolatie van motorstarters
  • HVAC & Pompsystemen: Beveiliging van ventilator-, compressor- en pompcircuits
  • Datacenters & UPS-systemen: Isolatie van kritieke stroomvoorziening
  • Productiemachines: CNC-machines, transportbanden en verwerkingsapparatuur
  • Commerciële Gebouwen: Beveiliging van verlichtings-, HVAC- en stroompanelen
  • Maritiem & Offshore: Stroomverdeling aan boord (Type 1, 3R, 12)
  • Hernieuwbare Energie: Stroomcircuits van zonne-omvormers en windturbines
OS250D03 Belangrijke Parameters
Parameter Specificatie
Onderdeelnummer OS250D03 (1SCA022720R7080)
Merk ABB
Type 3-polige (3P) DIN Schakelaar-zekering Disconnector
Nominale Stroom (In) 250 A
Thermische Stroom (Ith) 250 A (vrije lucht / volledig ingekapseld)
Nominale Bedrijfsspanning 690 V AC (max.)
Isolatiespanning (Ui) 1000 V
Impulsweerstandsspanning (Uimp) 12 kV
Operationele Stroom (Ie) AC-22A/AC-23A 250 A (380–690 V)
Nominaal Vermogen (Pe) AC-23A 75 kW (230V) / 145 kW (415V) / 250 kW (690V)ABB Groep
Kortstondige Weerstandsspanning (Icw) 8 kA gedurende 1 s
Voorwaardelijke Kortsluitingsstroom (Inc) 80 kA (bij 690V)
Vermogensverlies 23 W per pool
Aantal Pols 3
Zekeringcompatibiliteit Standaard NH-zekeringen
Aansluitingstype Oogklemmen (25 mm breed)
Aanhaalkoppel 30 – 44 N·m
Bedieningsmechanisme Linkerkant (03)
Handgreep/As Niet inbegrepen
Montage DIN-rail / Basisbevestiging
Vervuilingsgraad 3
Frequentie 50 / 60 Hz
Gewicht Ongeveer 3,9 kg
Normen IEC 60947-3, CE, RoHS, UL/cUL, CCC
Bedrijfstemperatuur -25°C tot +55°C
Certificeringen CE, UL, cUL, CCC, DNV GL
Onze voordeel Producten:
[Honeywell]Module DCS / PLC
[Emerson]DeltaV Module / Servomotor
[ABB]Input Output Module
[AB]Module / Touch Screen
[Rosemount]Druk- en Temperatuurtransmitter
[Yokogawa]Druktransmitter
[Yaskawa]Servo Drive / Servomotor
[Mitsubishi]Servo Drive / Servomotor
[GE]IC69 Serie PLC/ Fanuc Servomotor en Drive
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens etc.)
OS250D03 ABB Industriële Servomotor 2000 RPM 0,89A 100 VAC 1,5 kW 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%