LTMR27MBD Schneider Industriële Servomotor 0 tot 3000 RPM -20°C tot 60°C 50/60Hz
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Schneider
Certificering: CE
Modelnummer: LTMR27MBD
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Schneider
Certificering:
CE
Modelnummer:
LTMR27MBD
Uitgangsvermogen:
100W
toerental:
3000 tpm
Voedingsspanning:
230 V
Frequentie:
50/60 Hz
Snelheidsbereik:
0 tot 3000 tpm
Bedrijfstemperatuur:
-20°C tot 60°C
Verzendgewicht:
3KG
Beoordelingsstroom:
2,6A
Markeren:
High Light
Markeren:
Schneider industriële servomotor 3000 tpm
LTMR27MBD servomotor -20°C tot 60°C
50/60 Hz industriële servomotor met garantie
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
5-7 dagen
Betalingscondities:
T/T, L/C
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
LTMR27MBD Schneider Industrial Servo Motor 0 tot 3000 RPM -20°C tot 60°C 50/60Hz
LTMR27MBD Beschrijving
De Schneider Electric LTMR27MBD is een motor management controller uit de TeSys T-serie, ontworpen voor uitgebreide motor monitoring, controle en bescherming in industriële automatisering toepassingen.Deze geavanceerde controller werkt op 24V gelijkstroom en ondersteunt een nominale stroom van 27AHet heeft een Modbus-communicatieprotocol en biedt volledige motorbescherming, inclusief thermische overbelasting, fasefouten en bescherming tegen aardlekkage.Met zijn compacte DIN-railmontageontwerp en IP20-beschermingsniveau, deze controller is gebouwd voor industriële omgevingen die een nauwkeurig motorbeheer vereisen.
LTMR27MBD kenmerken
  • Logic Control: 6 logische ingangen en 3 relay logische uitgangen voor foutbeheersing
  • Makkelijke integratie: DIN-railmontage met compacte afmetingen (61 mm × 91 mm × 122,5 mm)
LTMR27MBD Materiaal en gebruik
LTMR27MBD Belangrijke parameters
Parameter
Specificatie
Productnaam
Motorcontroller
Model
LTMR27MBD
Reeks
TeSys T
Nominale spanning
24 V gelijkstroom
Nominale stroom
27A
Meetstroombereik
1.35-27A
Communicatieprotocol
Modbus
Beschermingsniveau
IP20
Afmetingen (H × W × D)
61 mm × 91 mm × 122,5 mm
Gewicht
0.53 kg
Logische input
6
Logische uitgangen
3 relais-uitgangen
Nominale isolatiespanning
690 V
Werktemperatuur
-20°C tot 60°C
Steeraansluiting
0.25-2,5 mm2 (AWG 24-14)
Huidig verbruik
8-62,8 mA
Maximaal werkingspercentage
1800 cycli/uur
Laadstroom
5A bij 250V AC / 5A bij 30V DC
Toegelaten vermogen
480 VA (AC-15) / 30 W (DC-13)
Beschermingsfuncties
Diagnostische functies
Montage
DIN-spoor
Land van oorsprong
China
RoHS-naleving
- Ja, dat klopt.
Ons voordeel Producten:
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
Servo aandrijving / Servo motor
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens enz.)
LTMR27MBD Schneider Industriële Servomotor 0 tot 3000 RPM -20°C tot 60°C 50/60Hz 0
LTMR27MBD Schneider Industriële Servomotor 0 tot 3000 RPM -20°C tot 60°C 50/60Hz 1
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%