ACS580-01-039A-4 ABB Variabele frequentie-omvormer -10°C tot 50°C 480 volt wisselstroom
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: ABB
Certificering: CE
Modelnummer: ACS580-01-039A-4
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
ABB
Certificering:
CE
Modelnummer:
ACS580-01-039A-4
Efficiëntie:
Tot 98%
Trillingen:
<0.5G
Vertragingstijd:
0,1 tot 6000 seconden
Productserie:
ACS800
Nominale input VAC:
480 volt wisselstroom
Brutovolume:
0,273 dm³
Uitgangsfrequentie:
0-400Hz
Omgevingstemperatuurbereik:
-10 ° C tot 50 ° C
Markeren:
High Light
Markeren:
ABB-omvormer met wisselfrequentie 480 V
met een vermogen van niet meer dan 50 W
ACS580-01 omvormer voor industriële toepassingen
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
5-7 dagen
Betalingscondities:
T/T, L/C
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
ACS580-01-039A-4 ABB Variabele Frequentie Inverter -10°C tot 50°C 480 Volt AC
ACS580-01-039A-4 Beschrijving​
ACS580-01-039A-4 Kenmerken​
ACS580-01-039A-4 Materiaal & Toepassingen​
  • Primaire Toepassingen:​
    • HVAC-systemen (ventilatoren, pompen, koeltorens)
    • Water- en afvalwaterzuivering (pompen, beluchters)
    • Materiaalsortering (transportbanden, mixers)
    • Voedingsmiddelen- en drankenindustrie, en algemene industriële machines
ACS580-01-039A-4 Belangrijkste Parameters​
Parameter
Specificatie
Model​
ACS580-01-039A-4
Productserie​
ABB ACS580 Frequentieregelaar voor Algemene Toepassingen
Nominaal Uitgangsvermogen​
39 kW (52 PK)
Uitgangsstroom (I2)​
75 A
Voedingsspanning​
3-fase, 380 - 480 VAC, ±10%
Voedingsfrequentie​
48 - 63 Hz
Motorbesturingsprincipe​
Direct Torque Control (DTC)
Besturingsinterface​
Ingebouwde I/O: 4 DI, 2 DO, 2 AI, 1 AO; Relaisuitgangen
Communicatie​
Standaard: Modbus RTU via RS-485. Optioneel: Veldbusadapters (PROFIBUS DP, EtherNet/IP, etc.)
Efficiëntie​
> 98% (Regelaar efficiëntie bij volle belasting)
Behuizingsclassificatie​
IP21 / Type 1 (Open frame)
Omgevingstemperatuur​
-15°C tot +50°C (Derating kan van toepassing zijn boven 40°C)
Opslagtemperatuur​
-40°C tot +70°C
Vochtigheid​
< 95% RV, niet-condenserend
Hoogte​
Tot 1000 m zonder derating; derate 1% per 100 m boven 1000 m
Overbelastingscapaciteit​
110% van de nominale stroom gedurende 60 seconden, 150% gedurende 3 seconden
Schakelfrequentie​
1 - 12 kHz (Standaard: 4 kHz)
Beschermingsfuncties​
Montage​
Wandmontage
Gewicht​
Ca. 20 kg
Normen & Certificeringen​
CE, cULus, RoHS, IEC/EN 61800-5-1
Onze voordeelproducten:
[Honeywell]Module DCS / PLC
[Emerson]DeltaV Module / Servomotor
[ABB]Input Output Module
[AB]Module / Touchscreen
[Rosemount]Druk- en Temperatuurzender
[Yokogawa]Druksensor
[Yaskawa]Servoaandrijving / Servomotor
[Mitsubishi]Servoaandrijving / Servomotor
[GE]IC69 Serie PLC/ Fanuc Servomotor en aandrijving
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens etc.)
ACS580-01-039A-4 ABB Variabele frequentie-omvormer -10°C tot 50°C 480 volt wisselstroom 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%