ACS580-01-033A-4 ABB Variabele frequentie-omvormer 380v/220v Eénfase Driefase
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: ABB
Certificering: CE
Modelnummer: ACS580-01-033A-4
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
ABB
Certificering:
CE
Modelnummer:
ACS580-01-033A-4
Vermogen:
480W
Typische Ouptut:
7,5 kW
Watchdog-timer:
66 Mhz
Type:
380v/220v enige fase in drie stadia
De uitgangsspanning van de omvormer:
3 x 230V AC
Uitgangsfrequentie:
0.1-300Hz
Bereik:
30m
Uitgangsfrequentie:
0-400Hz
Markeren:
High Light
Markeren:
ABB frequentieregelaar 380V
De Omschakelaar 220V van de enige Fasefrequentie
Driefasige variabele frequentie-omvormer
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
5-7 dagen
Betalingscondities:
T/T, L/C
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
ACS580-01-033A-4 Beschrijving
ACS580-01-033A-4 Kenmerken
ACS580-01-033A-4 Materiaal en toepassingen
ACS580-01-033A-4 Belangrijkste parameters
Parameter
Specificatie
Model.
ACS580-01-033A-4
Productlijn
ABB ACQ580 / ACS580 Algemene besturing
Nominale vermogen
33 A / 15 kW (20 pk) bij 400 V
Voedingsspanning
3-fase, 380-480 V wisselstroom, 50/60 Hz
Uitgangsspanning
0 tot voedingsspanning
Overbelastingscapaciteit
Controlekarakteristieken
Open loop, scalaire (V/f) en sensorloze vector (DTC) besturingsmodi
Standaard I/O
Ingebouwde veiligheid
Veilig uitgeschakeld koppel (STO) volgens EN 61800-5-2, SIL 3, PL e
Behuizingscategorie
IP21 standaard, IP55/UL type 12 met optionele kit.
Communicatie
Ingebouwde Modbus RTU. Fieldbus via optionele adapters (PROFIBUS, PROFINET, EtherNet/IP, enz.).
Beheerspaneel.
Standaard geassisteerd bedieningspaneel (ACP) met meertalig display.
Koelmethode
Geforceerde luchtkoeling
Omgevingstemperatuur
-15 tot 50 °C (5 tot 122 °F) zonder afkoeling. Tot 55 °C (131 °F) met afkoeling.
Goede service in WTL:
> We bieden hoge kwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs voor Rosemount.
> Stuur uw RFQ om de nieuwste prijs te krijgen.
> Normaal zullen we de artikelen binnen 1-2 weken verzenden nadat de betaling is ontvangen.
Verantwoordelijkheid:
de naleving van hun machines.
Ons voordeel Producten:
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
Servo aandrijving / Servo motor
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens enz.)
ACS580-01-033A-4 ABB Variabele frequentie-omvormer 380v/220v Eénfase Driefase 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%