FR-A840-00083-E2 Mitsubishi A840 IP20 2,2kW/3,7kW 400V AC Frequentieomvormer
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: FR-A840-00083-E2
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Mitsubishi
Modelnummer:
FR-A840-00083-E2
Merk:
Mitsubishi
Model:
FR-A840-00083-E2
Plaats van herkomst:
Japan
Type:
ac-servomotor
Stroom:
750W
Volatge:
200V
Huidig:
4.1A
INS:
B
Markeren:
High Light
Markeren:
Mitsubishi A840 AC frequentieomvormer
400V industriële servomotor
2
Verpakking Details:
Nieuw in originele doos
Levertijd:
2-3 werkdagen
Betalingscondities:
T/T, Western Union
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
FR-A840-00083-E2 Mitsubishi A840 IP20 2.2kW/3.7kW 400V AC Inverter Drive
Beschrijving van  FR-A840-00083-E2
Mitsubishi FR-A800 E Serie AC Inverter voor 2.2kW (3HP) 400V 3 Ph motor tot 6A bij hoge overbelasting, of 3.7kW (5HP) tot 8.3A bij Fan/Pump belasting. Werkt in VxF, Sensorless Vector of Full Closed-loop Flux Vector (wanneer de optionele Encoder Feedback kaart is geïnstalleerd). Eenvoudige installatie en klaar voor gebruik met de standaardinstellingen.
Maat 1 - 150mm Breed x 140mm Diep x 260mm Hoog. IP20 Gewicht: 3.3kg
Overbelasting - 150% x 60 seconden, 200% x 3 seconden (Hoge Overbelasting)
Overbelasting - 110% x 60 seconden, 120% x 3 seconden (Fan/Pump Belast)
Snelheidsregeling - 0.5Hz tot 400Hz.
Remmen – Geen (optie via externe remeenheid).
Terminal CA Uitgevoerd Model.
 Inclusief Ingebouwde Ethernet Board (FR-A8ETH).
 Besturingslogica - Source Versie.
 Printplaat Gecoat (Conform IEC60721-3-3 3C2/3S2).
 'Safe Torque Off' (STO) functie tot SIL 2.
INVERTER  van  FR-A840-00083-E2
SERIE FR-A SERIE
TYPE FR-A800-E INVERTER
MINIMALE NOMINALE SPANNING (V) 380
MIN. TOELAATBARE SPANNING (V) 323
MAXIMALE NOMINALE SPANNING (V) 500
MAX. TOELAATBARE SPANNING (V) 550
STROOMTYPE AC
FASES 3
NOMINALE UITGANGSSTROOM SLD (A) 8,3
NOMINALE UITGANGSSTROOM LD (A) 7,6
NOMINALE UITGANGSSTROOM ND (A) 6
NOMINALE UITGANGSSTROOM HD (A) 4
NOMINAAL MOTORVERMOGEN SLD (KW) 3,7
NOMINAAL MOTORVERMOGEN LD (KW) 3,7
NOMINAAL MOTORVERMOGEN ND (KW) 2,2
NOMINAAL MOTORVERMOGEN HD (KW) 1,5
REGELMETHODE VECTORREGELING (MET FR-A8AP)
V/F REGELING
SOFT-PWM/HOGE FREQUENTIE PWM
ECHTE SENSORLOZE VECTORREGELING
PM SENSORLOZE VECTORREGELING
MAGNETISCHE FLUX VECTORREGELING
MOTORTYPE INDUCTIEMOTOR, PM MOTOR
REMMOTOR ED (%) 100
GEÏNTEGREERD EMC FILTER JA
SAFE TORQUE OFF (STO) JA
REGENERATIEF (4Q) NEE
GEÏNTEGREERDE DC CHOKE NEE
DISPLAY FR-DU08
FR-A840-00083-E2 Mitsubishi A840 IP20 2,2kW/3,7kW 400V AC Frequentieomvormer 0
Servoaandrijving
ANDERE SUPERIEURE PRODUCTEN
Yasakawa Motor, Driver SG- Mitsubishi Motor HC-,HA-
Westinghouse Modules 1C-,5X- Emerson VE-,KJ-
Honeywell TC-,TK- GE Modules IC -
Fanuc motor A0- Yokogawa transmitter EJA-
Onze voordeelproducten:
[Honeywell]Module DCS / PLC
[Emerson]DeltaV Module / Servomotor
[ABB]Input Output Module
[AB]Module / Touchscreen
[Rosemount]Druk- en Temperatuurzender
[Yokogawa]Druksensor
[Yaskawa]Servoaandrijving / Servomotor
[Mitsubishi]Servoaandrijving / Servomotor
[GE]IC69 Serie PLC/ Fanuc Servomotor en Aandrijving
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens etc.)
FR-A840-00083-E2 Mitsubishi A840 IP20 2,2kW/3,7kW 400V AC Frequentieomvormer 1
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%