A06B-6200-H026 FANUC Industriële servo-aandrijvingen 24VDC (-15% ~ 20%) 208-230 / 240 V
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: FANUC
Certificering: CE
Modelnummer: A06B-6200-H026
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
FANUC
Certificering:
CE
Modelnummer:
A06B-6200-H026
Voeding:
24VDC (- 15%~20%)
Takt van ontlading van de condensator:
3
AC -spanning:
208-230 / 240 V
Spanningstype:
1-fase
toerental:
3000 tpm
Freq:
50/60 Hz
nput Volatge:
200-230V
Bedrijfstemperatuur:
10 80 °C
Markeren:
High Light
Markeren:
FANUC industriële servo-aandrijvingen 24VDC
FANUC-servo-aandrijvingen 208-230V
industriële servo-aandrijvingen met garantie
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
5-7 dagen
Betalingscondities:
T/T, L/C
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
A06B-6200-H026 Beschrijving:
A06B-6200-H026 Kenmerken:
A06B-6200-H026 Materiaal & Toepassing:
  • Materialen:
    • Behuizing:​ Hoogwaardig gietijzer/staal voor stijfheid en warmteafvoer.
    • As:​ Hoogsterkte gelegeerd staal, precisie geslepen en gebalanceerd.
    • Wikkelingen:​ Hoge temperatuur Klasse H (180°C) isolatie met koperen wikkelingen.
    • Lagers:​ Hoogprecisie, voorgespannen hoekcontactlagers voor axiale/radiale belastingen.
  • Primaire Toepassingen:
    • CNC-bewerkingscentra (verticaal/horizontaal)
    • Precisie draaibanken en draaicentra
    • Hoge snelheid frees- en boormachines
    • Gereedschap/mal fabricage-apparatuur
    • Multi-tasking en complexe contourmachines
A06B-6200-H026 Belangrijkste Parameters:
Parameter
Specificatie
FANUC Model​
A06B-6200-H026
Motorserie​
FANUC αi I Spindelmotor
Nominaal Vermogen (Continu)​
22 kW
Max. Vermogen (30-min)​
26 kW
Nominaal Koppel (Continu)​
140 Nm
Basissnelheid​
1500 rpm
Max. Snelheid​
6000 rpm
Nominale Stroom​
76 A
Poolconfiguratie​
4-polig
Framegrootte​
200 mm
As Type​
Conische as met spie (Standaard)
Feedback Apparaat​
Ingebouwde sensor (voor snelheid/temperatuur)
Isolatieklasse​
Klasse H (180°C)
Koelmethode​
Vloeistofkoeling (gedwongen koelmiddelcirculatie)
Beschermingsgraad​
IP54 (Beschermd tegen stof en waterspatten)
Gewicht​
Ca. 130 kg
Goede Service in WTL:
> Stuur uw offerteaanvraag om de laatste prijs te krijgen.
> Normaal gesproken verzenden we de artikelen binnen 1-2 weken na ontvangst van de betaling.
Aansprakelijkheid:
conform is aan hun machines.
A06B-6200-H026 FANUC Industriële servo-aandrijvingen 24VDC (-15% ~ 20%) 208-230 / 240 V 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%