140CRA93100 Schneider RIO Drop Adaptor Module Modicon Quantum - 1 Connector met enkele kabel
Productdetails:
Plaats van herkomst: Frankrijk
Merknaam: Schenider
Certificering: CE, COO
Modelnummer: 140ARI03010
Merknaam:
Schenider
Certificering:
CE, COO
Modelnummer:
140ARI03010
Merk:
Schenider
doel:
140cra93100
Plaats van herkomst:
Frankrijk
Assortiment van producten:
Modicon Quantum Automation Platform
Number of I/O expansion module :
<= 27
Type of cable:
Coaxial 75 Ohm
Overdrachtssnelheid:
1544 Mbit/s
Levertijd:
3-5 dagen
Voorwaarde:
Nieuw en merk
Dynamisch bereik:
35 dB
Markeren:
Schneider RIO drop adapter module
Modicon Quantum PLC connector
enkele kabel RIO adapter
Verpakking Details:
Nieuw in originele doos
Levertijd:
2-3 werkdagen
Betalingscondities:
T/T, Western Union
Levering vermogen:
100%
Productomschrijving
140CRA93100 Schenider RIO Drop Adaptor Module Modicon Quantum - 1 Connector met enkele kabel
140CRA93100 Belangrijkste kenmerk:
  • Productreeks:  Modicon Quantum automatiseringsplatform
  • Product of component type:  RIO drop adaptor module
  • Merk: Schenider
  • Model: 140CRA93100
140CRA93100 Aanvullend:
  • Productcompatibiliteit:  Quantum
  • Aantal I/O uitbreidingsmodules:  <= 27
  • Type kabel:  Coaxiaal 75 Ohm
  • Transmissiesnelheid:  1544 Mbit/s
  • Dynamisch bereik:  35 dB
  • Isolatiespanning:  500 V DC coaxiaal midden en aarde
  • Elektrische aansluiting:  1 female connector F haaks met enkele kabel
  • Diagnostiek: opstarten
140CRA93100 Omgeving
  • Weerstand tegen elektrostatische ontlading:
  •  4 kV contact conform IEC 801-2
  • 8 kV in de lucht conform IEC 801-2
  • Weerstand tegen elektromagnetische velden: 10 V/m 80...1000 MHz conform IEC 801-3
  • Omgevingstemperatuur voor gebruik:  0...60 °C
  • Omgevingstemperatuur voor opslag:  -40...85 °C
  • Relatieve vochtigheid:  95 % zonder condensatie