FR-E540-3.7K - Frequentieomvormer - MITSUBISHI Inverter, AC Drive
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: FR-E540-3.7K
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Mitsubishi
Modelnummer:
FR-E540-3.7K
Merk:
Mitsubishi
Model:
FR-E540-3.7K
Voorwaarde:
nieuw
Pckage:
Originele verpakking
MOQ:
1 STUKS
Garantie:
1 jaar garantie
Markeren:
High Light
Markeren:
Mitsubishi frequentie-omvormer
industriële servoaandrijving met garantie
AC-aandrijving voor motorbesturing
Verpakking Details:
Nieuw in originele doos
Levertijd:
5-8 WERKDAGEN
Betalingscondities:
T/T,Western Union,Paypal
Levering vermogen:
1000
Productomschrijving
FR-E540-3.7K - Frequentie-omvormer - MITSUBISHI-omvormer, wisselstroom aandrijving
Beschrijving
  • Tot 10 pk bij 240 VAC en 480 VAC.
  • Geavanceerde magnetische fluxvectorcontrole.
  • Auto-tuning.
  • Maximale omgevingstemperatuur 50°C.
  • RS-485 seriecommunicatie (standaard).
  • Selecteerbare werking van de koelventilator.
  • Ingebouwde PID-controle.
  • Optioneel toetsenbordinterface (FR-PA02-02).
  • Compatibel met de gebruikersinterface FR-PU04.
  • UL & cUL vermeld / CE gemarkeerd.
  • Beschikbare configuratie software voor Windows® 95 / 98.
  • Open netwerkcommunicatieopties
Technische specificaties
Model:FR-E540-3.7K-NA
Merk: Mitsubishi
Producttoestand:nieuw met gebreken of verouderd
Paardenkracht: 5 pk
HP-waarde @ 150% OL:5 HP
Nominale ampere:9.5 A
Versterker @ 150% OL:9.5 A
Nominale spanning:460 V
Uitgangsspanning:460 V
Uitgangsamperage:9.5 A
Fasebepaling:3 fase-invoer - 3 fase-uitvoer
Fase: Drie fase
Beveiligingscategorie: IP 20
Serie:E500
Hoogte:5.90 in
Breedte:5.50 in
Diepte:5.40 in
WTL-dienst:
> Wij bieden hoge kwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs voor Fanuc Circuit board.
> Stuur uw RFQ om de nieuwste prijs te krijgen.
> We zullen de artikelen binnen 3-5 werkdagen verzenden na ontvangst van de betaling.
Verzendwijze:
FR-E540-3.7K - Frequentieomvormer - MITSUBISHI Inverter, AC Drive 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%