Siemens 3RV1011-1EA15 Thermische magnetische schakel 2.8~4A 690VAC DIN Rail Mount
Productdetails:
Plaats van herkomst: Duitsland
Merknaam: SIEMENS
Certificering: CE
Modelnummer: 3RV1011-1EA15
Document: 3RV10111EA15_datasheet_en.pdf
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Duitsland
Merknaam:
SIEMENS
Certificering:
CE
Modelnummer:
3RV1011-1EA15
Markeren:
High Light
Markeren:
3RV1011-1EA15 Stroomonderbreker
2.8~4A Thermische Magnetische Stroomonderbreker
690VAC DIN-rail Stroomonderbreker
Verpakking Details:
nieuwe en originele verpakking
Levertijd:
3 werkdagen
Betalingscondities:
T/T,L/C,Western Union
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
Siemens-circuitbreaker 3RV1011-1EA15 Thermal Magnetic 2.8~4A 690VAC Rocker DIN
Productspecificaties
Brandnaam Siemens
Deelnummer 3RV1011-1EA15
SKU's 2401138
Rating van de ampère 4 A
Rating van hulpcontact 2 A bij 24 VAC, 1 A bij 24 VDC, 2 A bij 24/110/120/125 VAC, 0,5 A bij 230 VAC, 1 A bij 24 VDC, 0,15 A bij 60 VDC
Afmetingen 90 mm H x 45 mm W x 75 mm D, 90 mm H x 45 mm W x 81 mm D
Type behuizing IP00/IP20, IP20
Frequentiebepaling 50 tot 60 Hz, 50/60 Hz
Onderbrekingsrating 2/3/100 kA
Aantal Polen 3
Fase 3
Reeks 3RV1, 3RV1011
Temperatuurbepaling -20 tot 60°C
Tipe reis Klasse 10, thermisch magnetisch, thermisch/magnetisch
Type SZ S00 Klasse 10
Type verbinding Schroef, schroef terminal.
Land van oorsprong DE, VS
Montage-type DIN Rail/Snap-On/Threaded, Threaded/Snap-On
Naam van de fabrikant Siemens
UNSPSC 39121601
UPC 00754554885650
Belangrijkste kenmerken
  • Grootte S00 schakelaar biedt bescherming tegen overbelasting
  • Faseverstoring herkenning
  • Transversale hulpschakelaar met NO/1NC-contacten
  • Kenmerken van de trip-indicator
  • Montage met schroef- en snap-on op 35 mm standaard montage rail volgens DIN EN 50022
  • 100 kA standaard breekvermogen
  • 6000 V overspanning weerstand
  • 25 g/11 ms schokbestendigheid
  • Vingerbescherming tegen elektrische schokken
  • 2 A bij 24 VAC/0,5 A bij 230 VAC, 1 A bij 24 VDC/0,15 A bij 60 VDC
Naleving van milieuvoorschriften
Verplichtingen inzake terugname van WEEE (2012/19/EU) - Ja, dat klopt.
RoHS-naleving Sinds: 01.01.2013
REACH artikel 33 Informatieverplichting Lood CAS-nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w/w)