Schneider 140CHS11000 Hot Standby Module voor Modicon Quantum PLC met 10 Mbit/s transmissiesnelheid en 700 mA busstroomvereiste
Productdetails:
Plaats van herkomst: Frankrijk
Merknaam: Schneider
Certificering: C00
Modelnummer: 140CHS11000
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Frankrijk
Merknaam:
Schneider
Certificering:
C00
Modelnummer:
140CHS11000
Merk:
Schneider
Model:
140CHS11000
Oorsprong van het land:
Frankrijk
Bereik van product:
Automatiseringsplatform
Type productcomponent:
Hot standby-module
transmissiepercentage:
10 MBit/s
Bus Huidig Vereiste:
700 mA
Netto gewicht:
1,06 kg
Markeren:
High Light
Markeren:
10 Mbit/s Transmissiesnelheid Hot Standby Module
700 mA Busstroomvereiste PLC Redundantie Module
Handelsinformatie
Min. bestelaantal:
1 st
Prijs:
Onderhandelbaar
Verpakking Details:
Nieuwe originele doos
Levertijd:
2-3 werkdagen
Betalingscondities:
T/T, Western Union, PAYPAL
Levering vermogen:
Op voorraad
Productomschrijving
140CHS11000 Schneider Quantum Hot Standby Module voor Modicon Quantum Series PLC
Belangrijkste Kenmerken
  • Productassortiment: Component van automatiseringsplatform
  • Componenttype: Hot standby module
  • Softwarecompatibiliteit: Concept versie ≥ V2.0, ProWORX 32 NxT versie V2.0
Technische specificaties
Compatibiliteit Alle legacy 140CPU's met LL984-taal
Alle 140CPU43412A/534 met IEC-taal
I/O-type 800-serie, Sy/Max (alleen remote I/O), Quantum
Transmissie 10 Mbit/s via glasvezel (3m)
Schakeltijd 13-48 ms
Elektrische aansluitingen 1 RJ45-connector voor glasvezelontvanger
1 RJ45-connector voor glasvezelzender
Stroomvereisten 700 mA busstroom
Fysiek Standaard moduleformaat, 1,06 kg nettogewicht
Omgevingsspecificaties
RFI-immuniteit 27-1000 MHz 10 V/m (IEC 60801-3 compliant)
ESD-weerstand 4 kV contact, 8 kV lucht
Bedrijfstemperatuur 0-60°C
Opslagtemperatuur -40-85°C
Vochtigheid 95% (niet-condenserend)
Hoogte ≤5000 m
Onze productvoordelen
Honeywell DCS/PLC-modules
Emerson DeltaV-modules
ABB I/O-modules
Allen-Bradley-modules
Rosemount-zenders
Yokogawa-zenders
Yaskawa servoaandrijvingen
Mitsubishi servomotoren
GE Fanuc servosystemen
Schneider 140CHS11000 Hot Standby Module voor Modicon Quantum PLC met 10 Mbit/s transmissiesnelheid en 700 mA busstroomvereiste 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%