Yaskawa SGMG-44A2BAC Servomotor 4.4kW 1500/3000 RPM 200V Standaardconfiguratie
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yaskawa
Certificering: CE
Modelnummer: SGMG-44A2BAC
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Certificering:
CE
Modelnummer:
SGMG-44A2BAC
Markeren:
Yaskawa SGMG servo motor 4.4kW
industrial servo motor 200V
servo motor 1500/3000 RPM
Verpakking Details:
Nieuwe originele doos
Levertijd:
op voorraad
Betalingscondities:
T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
1. Productdetails.
SGMG-44A2BAC Yaskawa
2. Meer details.
Nominaal vermogen 4,4kW (6,0HP)
Voeding 200V Standaard Configuratie