SDN-20-24-100C,DIN Spoorwegstroomvoorziening 480W 24V 20A Klasse 1 DIV 2 ENVRNMNT
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Emerson
Certificering: CE
Modelnummer: SDN-20-24-100C
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Emerson
Certificering:
CE
Modelnummer:
SDN-20-24-100C
Markeren:
High Light
Markeren:
24V 20A stroomvoorzieningen
Klasse 1 DIV 2 Stroomvoorzieningen
DIN-spoorvoorraden 480 W
Verpakking Details:
Nieuw in originele doos
Levertijd:
3-5 werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
1000
Productomschrijving
SDN-20-24-100C,DIN Spoorvoorraden 480W 24V 20A Klasse 1 DIV 2 ENVRNMN
Productattribuut Waarde van de eigenschap
Vervaardiger: SolaHD
Productcategorie: DIN-spoorvoorraden
RoHS: Detail
Product: Vervangende voorraden
Invoertype: 1-fase / enkelfase
Uitgangsvermogen: 480 W
Inlaatspanning: 85 VAC tot 264 VAC
Aantal uitgangen: 1 Output
Uitgangsspanning-kanaal 1: 24 VDC
Uitgangsstroom-kanaal 1: 20 A
Industriële sector: Industrieel
Lange: 127 mm (5 inch)
Breedte: 86.36 mm (3.4 inch)
Hoogte: 124.46 mm (4,9 inch)
Merk: SolaHD
Montage: DIN-railmontage
Productsoort: DIN-spoorvoorraden
Fabriekspakket Hoeveelheid: 1
Subcategorie: AC-DC stroomvoorziening
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%