SGDV-200A01A0020 Servo Drives Yaskawa Brand New In Originele Doos
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yaskawa
Certificering: CE
Modelnummer: SGDV-200A01A0020
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Certificering:
CE
Modelnummer:
SGDV-200A01A0020
Merk:
Yaskawa
Model Number:
SGDV-200A01A0020
Type:
Servo drives
Werkkracht:
3000W
Voorwaarde:
NIEUW
Garantie:
1 jaar
Markeren:
High Light
Markeren:
Yaskawa servo aandrijvingen
SGDV-200A01A0020
SGDV-200A01A0020 Servo-aandrijvingen
Verpakking Details:
Nieuw in originele doos
Levertijd:
5-8 dagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
20
Productomschrijving
Beschrijving:
S5 AMP 3,0 kW 200 V
Kan gemakkelijk het beste veiligheidsontwerp van mechanische systemen bereiken.
Tork-off-beveiliging (STO)
Stop veilig 1 (SS1)
Stop veilig 2 (SS2)
Beperkte snelheid veilig (SLS)
Uitgerust met 2 beveiligingsfuncties, kan worden ingesteld (distributie) beveiligingsfuncties.
Nominaal vermogen: 7,0 kW.
Stroomtoevoerspanning: AC200V.
Serial encoder: 20 bit Delta (standaard).
Ontwerpvolgorde: standaard.
Achterkant van de as: rechte as met sleutelweg, met schroef (optioneel).
Facultatief: geen overeenkomst.
Supervermogen.
Variëteit is voltooid (1,0 kW ~ 7,0 kW, met houderrem).
Uitgerust met een seriële encoder met hoge resolutie (20 bit).
Standaard met IP67 (7,0kw voor IP22).
Gebruik een voorbeeld:
Plaatsingsmachine.
Punch printed circuit board.
Machinetool voedingsapparaat.
Klasse en specificaties:
Nominale tijd: continu.
Trillingsniveau: V15.
Isolatieweerstand: DC500V, 10M of hoger.
Gebruik van omgevingstemperatuur: 0 ~ 40 graden C.
Excitatiemodus: permanente magneet.
Installatiewijze: flenstertype.
Verwarmingsbestendigheid: F SGDV-200A01A002000 handleiding.
Isolatie weerstaan spanning: AC1500V 1 minuut (200V), AC1800V 1 minuut (400V).
Beschermingsmodus: volledig afgesloten zelfkoelend type IP67 (behalve as door deel).
Gebruik van luchtvochtigheid: 20 ~ 80%% (geen dauw) SGDV-200A01A002000 handleiding.
Verbindingsmodus: directe verbinding.
Meer merken voor klanten om uit te kiezen:
SGDV-200A01A0020 Servo Drives Yaskawa Brand New In Originele Doos 0
Yasakawa Motor, bestuurder SG-
Mitsubishi Motor HC, HA-
Westinghouse-modules 1C, 5X-
Emerson VE, KJ...
Honeywell TC, TK...
GE Modules IC -
Yokogawa zender EJA
Voordat u de producten koopt, de belangrijke informatie die u moet weten:
1Ons bedrijf accepteert T/T en Paypal en andere betaalmethoden
2Kwaliteit:
Alle items zijn afhankelijk van beschikbaarheid
3- Tijd om te draaien:
Standaard orderverwerking duurt 1-2 werkdagen plus gekozen verzendmethode.
Er is een extra vergoeding beschikbaar voor spoed- en buitenwerktijden.
4Verpakking en behandeling:
De artikelen worden veilig verpakt in speciale verzendkartonnen ter bescherming.
Company Preview:
Ons bedrijf is gevestigd in het centrum van China, Luohu gebied Shenzhen, Guangdong provincie.
SGDV-200A01A0020 Servo Drives Yaskawa Brand New In Originele Doos 1
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%