SGDS-serie Industriële servo aandrijvingen SGDS-30A01A Brand New In Box
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yaskawa
Certificering: CE
Modelnummer: SGDS-30A01A
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Certificering:
CE
Modelnummer:
SGDS-30A01A
Merk:
Yaskawa
Modelnummer:
SGDS-30A01A
Type:
Servo drives
Voorwaarde:
NIEUW
Spanning:
200V
Garantie:
1 jaar
Markeren:
High Light
Markeren:
Merk in doos industriële servodrives
industriële servodrives SGDS-30A01A
Verpakking Details:
Originele doos
Levertijd:
5-8 dagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
20
Productomschrijving
Beschrijving:
SGDS-30A01A is een aandrijving-AC servo geproduceerd door Yaskawa
Servoversterker type:SGDS Sigma III
Nominale output:3.0kW
Voedingsspanning:200V
Interface-specificatie:Analoog- en pulstransmissie (Standaard)
Voorgeschreven volgorde:A
Montagewijze:Blank: op basis gemonteerd
Voorwaarde: nieuw
Alle producten die we voor u leveren zijn origineel nieuw.
Servo-SGDS 30A01A Yaskawa
Servo Yaskawa SGDS 30A01A Servo Sigma 3-serie maximaliseert het potentieel en de prestaties van de machine met hoge snelheid, hoge precisie positionering, spanning/puls analoge input,of MECHATROLINK-II-communicatie, Werkt met een hoge werkfrequentie tot 600 Hz
Vermogen- en spanningsbereik
Vermogen van 0,3 kW tot 7,5 kW: Spanning 220V
Toepassing van Yaskawa Servo-producten
Servo SGDS-20A01A voor hetzelfde product
Gebeurtenis:
Hoogprecise bewegingsregeling
Hoger bandbreedte-respons (lusfrequentie-respons tot 600 Hz)
Een soepele besturing bij lage motorrpm, dankzij een hogere resolutie van de encoder
Nieuwe upgrades elimineren trillingen en optimaliseren de prestaties van de machine
Installeer sneller
Voordat u de producten koopt, de belangrijke informatie die u moet weten:
1Ons bedrijf accepteert T/T en Paypal en andere betaalmethoden
Kwaliteit:
1Alle items zijn afhankelijk van beschikbaarheid.
Tijd voor de afhandeling:
1De standaard bestelprocedure duurt 1-2 werkdagen plus de gekozen verzendmethode.
Er is een extra vergoeding beschikbaar voor spoed- en buitenwerktijden.
4Verpakking en behandeling:
De artikelen worden veilig verpakt in speciale verzendkartonnen ter bescherming.
5Vervoer
(1) Wij verzenden wereldwijd per UPS, FedEx, DHL of Truck indien nodig.
(2) Gebruik een andere verzenddienst dan de hierboven genoemde.
SGDS-serie Industriële servo aandrijvingen SGDS-30A01A Brand New In Box 0
Company Preview:
Ons bedrijf is gevestigd in het centrum van China, Luohu gebied Shenzhen, Guangdong provincie.
SGDS-serie Industriële servo aandrijvingen SGDS-30A01A Brand New In Box 1
V&A
1Waarom koos je ons?
* Gepassioneerd, ervaren en goed opgeleid R & D- en verkoopteam;
* redelijke prijs en betrouwbare producten, vakkundige en zorgvuldige montage;
* Strikte kwaliteitsborging en snelle aftersales service;
* Levenslange technische ondersteuning, kan worden geleverd met een aangepaste instelling.
2Hoe zit het met de productgarantie?
* We bieden een jaar garantie bij levering.
3Hoe zit het met de aftersales ondersteuning?
* We zullen tijdig reageren op online vragen van overzeese gebruikers.
Verwante merken van modules, servo aandrijvingen...
SGDS-serie Industriële servo aandrijvingen SGDS-30A01A Brand New In Box 2
Yasakawa Motor, bestuurder SG-
Mitsubishi Motor HC, HA-
Westinghouse-modules 1C, 5X-
Emerson VE, KJ...
Honeywell TC, TK...
GE Modules IC -
Yokogawa zender EJA
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%