Yaskawa Nieuwe AC Servo Versterker SGDB-44ADGY8 Spanning 200-230V
Beschrijving:
| Merken | - Ja, ja. |
| Modelnummer | SGDB-44ADGY8 |
| Type | Servoversterker |
| Kracht | 4.4kw |
| Stroom | 24/32.8A |
| Garantie | 1 jaar |
Specificaties van SGDB-44ADGY8:
Beschrijving SGDB-44ADG-Y8 is een aandrijving-AC servo geproduceerd door Yaskawa
Bestuurtype: SGDB AC Servo Drive
Nominale uitgang: 4,4 kW
Voerspanning: 200V
Model koppel, snelheid, positiecontrole
Toepasselijke motorreeks: SGMG (1500 RPM)
Optiespecificaties: Geen
Wijziging: Y8
Beveiligingsmodule:
Maximaal toepasselijk motorvermogen: 0,05 kW.
Stroomtoevoerspanning: driefasige AC200V.
Interface: MECHATROLINK- III communicatiebeveltype (roterende servomotor).
Ontwerpvolgorde: B.
Hardwarespecificatie: type basismontage (standaard).
Facultatief: beveiligingsmodule.
Beveiligingsmodule met een specifieke IEC-norm 61800-5-2-beveiligingsfunctie.
Kan gemakkelijk het beste veiligheidsontwerp van mechanische systemen bereiken.
Tork-off-beveiliging (STO)
Stop veilig 1 (SS1)
Stop veilig 2 (SS2)
Beperkte snelheid veilig (SLS)
Uitgerust met 2 beveiligingsfuncties, kan worden ingesteld (distributie) beveiligingsfuncties.
capaciteitstype van de servomotor met directe aandrijving.
Nominaal koppel: M / 17N.
Servomotor met buitendiameter: 290 mm.