Yaskawa SGMPS-15ACA41 Nieuwe AC servomotor 200V 1 jaar garantie
Beschrijving:
Specificaties van SGMPS-15ACA41:
| Beschrijving | SGMPS-15ACA41 is een Motors-AC Servo geproduceerd door Yaskawa |
| Servomotortype | SGMPS wisselstroomservomotor |
| Nominale output | 1.5 kW |
| Voedingsspanning | 200 V |
| Specificatie van de encoder | 17-bits Incremental Encoder |
| Opdracht tot herziening van ontwerp | Een |
| Specificatie van de schacht | recht met sleutel |
| Opties | Zonder rem |
| Merken | - Ja, ja. |
| Modelnummer | SGMPS-15ACA41 |
| Type | Servomotor |
| Certificering | CE |
| Plaats van oorsprong | Japan |
| Garantie | 1 jaar |
Yaskawa SGMPS-15ACA41 Productinformatie en technische parameters:
Merk: Yaskawa
Naam: servomotor
Model: SGMPH-15ACA41
Servomotor type SGMPH (snelheid: 3000 r/min).
Vermogen: 1,5 kW.
Stroomtoevoerspanning: driefasige AC200V.
Serial encoder: relatieve waarde van 13 bit.
Ontwerpvolgorde: A.
Einde van de as: rechte as zonder sleutel.
Optioneel: met DC90V rem.
Partieel platte serie: de noodzaak om de servomotor op een kleine ruimte te installeren.
Flexibel gebruikerssysteem.
Om het beste systeem te bouwen om de productlijn te verrijken om u te ondersteunen.
Producten met eenfasige 200V, eenfasige 100V, driefasige 200V.
Het verloop is soepel, er is een zeer seizoensgebonden tempo van observatie en controle.
Servomotor type SGMAH (snelheid: 3000 r/min).
Vermogen: 0,75 kW.
Seriële encoder: 16 bits absolute waarde.
Ontwerpvolgorde: A.
Optioneel: met DC24V rem.
Verbeter de mechanische eigenschappen.
De instellings- en onderhoudstijd van de parameters wordt verkort.
Flexibel gebruik van de automatische aanpassingsfunctie online.
Automatische aanpassing van servosysteem met mechanische kenmerken.
Maximaal toepasselijk motorvermogen: 7,5 kW.