Emerson KJ1501x1-BK1 voedingsmodule, gloednieuw in originele doos
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Emerson
Certificering: CE
Modelnummer: KJ1501X1-BK1
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
VS
Merknaam:
Emerson
Certificering:
CE
Modelnummer:
KJ1501X1-BK1
Merken:
Emerson, ik ben...
Modelnummer:
KJ1501X1-BK1
Type:
Stroomvoorziening module
Plaats van herkomst:
VS
Inlaatspanning:
24V
Garantie:
1 jaar
Markeren:
High Light
Markeren:
Emerson KJ1501x1-BK1 power supply module
redundant power supply module with warranty
brand new power supply module
Verpakking Details:
Nieuw in originele doos
Levertijd:
3-5 werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
20
Productomschrijving
Emerson KJ1501x1-BK1 Power Supply Module Brand New In Original Box
Beschrijving:
SE5009 KJ1501X1-BK1 DeltaVTM24VDC Stelsel stroomtoevoer EMERSON
Vervaardigers: EMERSON
Model (s): SE5009 KJ1501X1-BK1
Aanvullende informatie: DeltaVTTM24VDC stroomvoorziening
Geschatte grootte van de verzending
Afmetingen: 263 x 138 x 88 mm
Gewicht:2.35 kg
Land van oorsprong: Verenigde Staten van Amerika
Input: 24 VDC ± 20% bij 6,1 A
Inrush (zachte start):20 Een piekmaximum van 5 ms over 24 VDC-invoerbereik (met inbegrip van 12 VDC-uitgang)
Uitgangsvermogen -40 tot 60°C: +12 VDC bij 8,0 A (24 VDC Input), +5 VDC bij 2,0 A (10 W in totaal voor gecombineerde uitgangen van +5 VDC)
Uitgangsvermogen 60 tot 70°C: +12 VDC bij 6,0 A (24 VDC Input), +5 VDC bij 2,0 A (10 W in totaal voor gecombineerde uitgangen van +5 VDC)
Invoerbescherming:Inwendig gesmolten, niet vervangbaar
Overspanningsbescherming:Uitgangsbescherming van 110 tot 120%
Stand-uptijd: Uitgang: blijft binnen 5% van de nominale bij volle belasting en minimale ingangsspanning gedurende 5 ms (exclusief 12VDC-stroom met 12VDC-ingang)
Bergingstemperatuur: -40 tot 70 °C (-40 tot 158 °F)
Relatieve luchtvochtigheid: 5 tot 95%, niet-condenserend
Schok: 10 g-sinusgolf gedurende 11 ms
Vibratie: 1 mm van piek tot piek van 5 Hz tot 13,2 Hz. 0,7 g van 13,2 Hz tot 150 Hz
Betalingsvoorwaarden:
1Ons bedrijf accepteert T/T en Paypal en andere betaalmethoden
Kwaliteit:
1Alle items zijn afhankelijk van beschikbaarheid.
Tijd voor de afhandeling:
1De standaard bestelprocedure duurt 1-2 werkdagen plus de gekozen verzendmethode.
Er is een extra vergoeding beschikbaar voor spoed- en buitenwerktijden.
4Verpakking en behandeling:
De artikelen worden veilig verpakt in speciale verzendkartonnen ter bescherming.
5Vervoer
(1) Wij verzenden wereldwijd per UPS, FedEx, DHL of Truck indien nodig.
(2) Gebruik een andere verzenddienst dan de hierboven genoemde.
Veelgestelde vragen
1Waarom koos je ons?
* Gepassioneerd, ervaren en goed opgeleid R & D- en verkoopteam;
* redelijke prijs en betrouwbare producten, vakkundige en zorgvuldige montage;
* Strikte kwaliteitsborging en snelle aftersales service;
* Levenslange technische ondersteuning, kan worden geleverd met een aangepaste instelling.
2Hoe zit het met de productgarantie?
* We bieden een jaar garantie bij levering.
3Hoe zit het met de aftersales ondersteuning?
* We zullen tijdig reageren op online vragen van overzeese gebruikers.
Inleiding van Wisdomlong Technology CO., LTD
Emerson KJ1501x1-BK1 voedingsmodule, gloednieuw in originele doos 0
Andere superieure productenvanWisdomlong Technology CO., LTD.
Yasakawa Motor, bestuurder SG-
Mitsubishi Motor HC, HA-
Westinghouse-modules 1C, 5X-
Emerson VE, KJ...
Honeywell TC, TK...
GE Modules IC -
Yokogawa zender EJA-
Onze merken vanWisdomlong Technology CO., LTD.
Emerson KJ1501x1-BK1 voedingsmodule, gloednieuw in originele doos 1
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%