Deelnummer IC693APU300
Serie Serie 90-30
Productbeschrijving High-Speed Counter (HSC) module
Aantal ingangskanalen Twaalf (12) broninvoer
Aantal ingangskanalen Twaalf (12) positieve logische ingangen
Productbeschrijving: High Speed-telmodule
Inlaatspanning 5 VDC; 10-30 VDC
Inlaatsignaalspanning 5 VDC; 10 VDC - 30 VDC
Maximaal getal 80 kilohertz
Invoerfrequentie 8 kHz
Minimumtelling 20 kilohertz
Invoertelling frequentie 80 kHz
Uitgangsclassificaties 10 tot 30 VDC @ maximaal 500 mA; 4,75 tot 6 VDC @ maximaal 20 mA
Aantal uitgangskanalen Vier (4) Positieve logische uitgangen
Input/Output Type Positieve logica
Aantal logische input 12
Uitgangsspanningsbereik 4,75 VDC - 6 VDC; 10-30 VDC
Maximaal getal tot 200 kHz
Uitgangsbescherming Kortsluitbescherming
Inlaatspanningsbereik 5 volt gelijkstroom, 10-30 volt gelijkstroom
Werkspanning van de module 5 VDC uit het achtervlak
Stroomopname 250 mA bij 5VDC
No. Logische uitgangen 4
Capaciteit van CMOS-ladingsaandrijving Ja
Uitgangsspanningsbereik 4,7 tot 40 volt gelijkstroom
Tellermodus Op, naar beneden, tweerichtings, verschil
LED-indicatoren BOARD OK en CONFIG OK
Uitgangsbescherming 3 ampère Veiligheid voor alle punten
Uitgangspunten Aangedreven door gebruiker 5V of 10 tot 30 VDC
LED-indicatoren BOARD OK; CONFIG OK
Isolatie 250 volt wisselstroom
Status van de levenscyclus van het product: niet langer gebruikt/verouderd
Energieverbruik 250 mA bij 5 volt gelijkstroom
Status van de levenscyclus van het product* Uitgestoten/verouderd
De IC693APU300 is een High-Speed Counter (HSC) -module die behoort tot de serie 90-30 PLC-platform die voorheen wordt geproduceerd door GE Fanuc Automation, echter onlangs overgenomen door Emerson Automation.Deze HSC-module is speciaal ontworpen voor gebruik in een verscheidenheid van processen, maar niet beperkt tot Turbine flowmeterVoor meettoepassingen, meting van snelheid, materiaalbehandeling, bewegingscontrole en procescontrole,deze HSC-module kan worden gebruikt om het totale geleverde of ontvangen materiaal te genereren dat een referentie kan zijn voor facturatie en betaling of gewoon voor het controleren van verbruik en operationele efficiëntieVoor de bewegingscontrole kan deze module worden gebruikt om te koppelen met encoders, die hoge snelheid accepteren,laagspanningssignalen die de positie of de hoeveelheid beweging weergeven die de belasting heeft doorgemaakt, die een referentie van het besturingsproces kunnen zijn. In toepassingen voor materiaalverwerking kan deze module worden gebruikt voor snel tellen van producten om nauwkeurige sortering van geproduceerde materialen en goederen te realiseren.de module kan worden gebruikt voor het meten van hogesnelheidsprocesvariabelen zoals magnetische snelheidsopvangersDe IC693APU300 beschikt over twaalf (12) positieve logische ingangen, die werken bij 5VDC of 10-30 VDC signaalspanningen.Het heeft ook vier (4) Positive Logic-uitgangen die 500 mA genereren bij 10-30 VDC of 20 mA bij 4.75 tot en met 6 VDC nominale uitgangsspanningen. Deze high-speed telmodule heeft een maximale telfrequentie van 200 kHz en accepteert een signaalschakelfrequentie tot 8 kHz.Deze module is daarom ingedeeld als optie-module, kan het worden geïnstalleerd op alle beschikbare I/O-slots van basisplaten van de serie 90-30.