SGMGH-55A2A-YR15 Industriële servomotor 5.5 KW 0,705 Lb (319.78g) 100, 200VAC
Productdetails:
Place of Origin: Japan
Merknaam: Yaskawa
Certificering: CE
Model Number: SGMGH-55A2A-YR15
Detailinformatie
Place of Origin:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Certificering:
CE
Model Number:
SGMGH-55A2A-YR15
Merk:
YASKAWA
Modelnummer:
SGMGH-55A2A-YR15
Land van herkomst:
Japan
Type:
Eén diepdruk in zes kleuren
Vermogen - nominaal:
850W
Spanning - nominaal:
5 werkdagen
toerental:
Rood, blauw, paars, roze, goud, zilver, zwart, wit
Gewicht:
China
Markeren:
SGMGH-55A2A-YR15 Industriële servomotor
5.5 kW industriële servomotor
SGMGH-55A2A-YR15 Servomotor in de industrie
Handelsinformatie
Minimum Order Quantity:
1
Prijs:
Contact
Packaging Details:
NEW AND ORIGINAL
Delivery Time:
3-5DAYS
Payment Terms:
T/T, Western Unionm,PAYPAL
Supply Ability:
1000
Productomschrijving
SGMGH-55A2A-YR15 Yaskawa Elektrische industriële AC servomotor 5,5 kW
SGMGH-55A2A-YR15 Beschrijving
SGMGH-55A2A-YR15 Kenmerken
  • Hoog vermogen en hoog koppel: levert 5,5 kW nominale vermogen met een aanzienlijk nominaal koppel, ontworpen voor het aandrijven van zware lasten en toepassingen met een hoge traagheid.
SGMGH-55A2A-YR15 Materiaal en primaire toepassingen
  • Materiaal:
    • As: Hoogtragend staal met een standaard sleutelgang voor een veilige koppeling.
    • Feedback-apparaat: verzegelde optische absolute encoder.
  • Primaire toepassingen:
    • met een vermogen van niet meer dan 10 kW
    • Industriële robots en palletmachines voor zware bedrijfsactiviteiten
    • Grote transportbanden en indextabellen
    • Machines voor het drukken en het verwerken van papier
    • Test- en simulatieapparatuur
SGMGH-55A2A-YR15 Belangrijke parameters
Parameter
Specificatie
Model.
SGMGH-55A2A-YR15
Serie
Yaskawa Σ-II (Sigma-II)
Motortype
AC Permanent Magnet Synchrone Servomotor
Nominale output
5.5 kW
Nominale koppel
35.0 N·m
Maximaal koppel
103 N·m
Nominale snelheid.
1500 min−1 (rpm)
Maximale snelheid.
2000 min−1 (rpm)
Type encoder
24-bits Absolute Encoder (15-bits Multi-Turn, zonder batterij)
Schachtconfiguratie
Standaard Sleutelweg (met Sleutel)
Breken.
Niet inbegrepen (Suffix geeft geen rem aan)
Beschermingsklasse
IP65 (Sachthandeling; beschermt tegen stof en waterstralen)
Isolatieklasse
Klasse F (155°C)
Omgevingstemperatuur
0°C tot 40°C (32°F tot 104°F) voor gebruik
Trillingsweerstand
49 m/s2 (5 G)
Gewicht.
Ongeveer 39 kg
Verbinding.
Motorverbinding: zwaar werkend, waterdicht type; Encoderverbinding: standaard multi-pin-verbinding.
Voordelenproducten:
Servo aandrijving / Servo motor
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
Wisdomlong Technology CO., LTD.
SGMGH-55A2A-YR15 Industriële servomotor 5.5 KW 0,705 Lb (319.78g) 100, 200VAC 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%