D4E225-CC01-57 ABB AC centrifugale koelventilatoromvormer 22-30 kW (29,5-40,2 pk)
Productdetails:
Plaats van herkomst: Duitsland
Merknaam: EBMPAPST
Certificering: CE
Modelnummer: D4E225-CC01-57
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Duitsland
Merknaam:
EBMPAPST
Certificering:
CE
Modelnummer:
D4E225-CC01-57
Model:
D4E225-CC01-57
Brutovolume:
0,273 dm³
Ingangsfrequentie:
50/60 Hz
Fase:
3 Fase
Meer informatie:
22-30 kW (29,5-40,2 pk)
Hoogte:
60 mm
Spanning:
50 V
Uitgangsspanning:
0-380 V
Markeren:
High Light
Markeren:
ABB Centrifugale Koelventilator
VFD Inverter Centrifugaal Koelventilator
D4E225-CC01-57 AC Centrifugaalventilator
Prijs:
Contact us
Verpakking Details:
Nieuwe originele doos
Levertijd:
3-5 werkdagen
Betalingscondities:
T/T/Paypal
Levering vermogen:
50
Productomschrijving
ABB NIEUWE AC Centrifugaal Koelventilator D4E225-CC01-57 voor ACS800 VFD Inverter op voorraad
D4E225-CC01-57 Beschrijving
D4E225-CC01-57 Kenmerken
  8. Eenvoudige integratie: Compact modulair ontwerp voor DIN-railmontage (22,5 mm breed) en duidelijke terminallabels zorgen voor eenvoudige bedrading en installatie.
D4E225-CC01-57 Materialen en toepassingen
  • Primaire toepassingen:
    • Tellen van productielijnstukken en batchcontrole
    • Lengtemeting en op maat gesneden toepassingen
    • Snelheids- en frequentiebewaking van motoren of transportbanden
    • Machinecyclustelling voor preventief onderhoud
    • Verpakkingsmachines voor niveau- of eenheidscontrole
    • Materiaalbehandeling voor positionering en volgordebepaling
D4E225-CC01-57 Belangrijkste parameters
Parameter
Waarde / Specificatie
Model​
D4E225-CC01-57 (teller uit de ABB E224-serie)
Belangrijkste functies
Teller, timer, frequentiemeter, toerenteller
Voedingsspanning
24-240V AC/DC (20,4-264V AC / 19,2-300V DC)
Stroomverbruik​
≤ 4 VA / 2 W
Invoertype​
Potentiaalvrij contact, NAMUR, spanningspuls (10-30V DC)
Max. Snelheid tellen
10 kHz (spanningsingang); 5 kHz (contact/NAMUR)
Weergave​
6-cijferige LED met 7 segmenten (rood, 8 mm hoog)
Aantal uitgangen​
2 x SPDT (Single Pole Double Throw) relaisuitgangen
Uitgangsrelaiswaarde​
250V AC, 5A (ohmse belasting)
Vooraf ingesteld geheugen
2 onafhankelijke, niet-vluchtige presets (P1, P2)
Reset-functie
Handmatig (knop), Automatisch, Elektrisch (afstandsbediening)
Montage
DIN-rail (EN 60715, 35 mm), modulebreedte 22,5 mm
Beschermingsgraad​
IP20 (voorpaneel), IP00 (terminals)
Bedrijfstemperatuur
-10°C tot +55°C (+14°F tot +131°F)
Opslagtemperatuur​
-25°C tot +70°C (-13°F tot +158°F)
Afmetingen (H x B x D).
Ongeveer. 91 mm x 22,5 mm x 100 mm
Producttekening
D4E225-CC01-57 ABB AC centrifugale koelventilatoromvormer 22-30 kW (29,5-40,2 pk) 0
Goede service in WTL:
> Wij bieden hoge kwaliteit, snelle levering en concurrerende prijs voor Rosemount.
> Stuur uw offerteaanvraag om de meest recente prijs te ontvangen.
> Normaal gesproken verzenden we de artikelen binnen 1-2 weken na ontvangst van de betaling.
Betrouwbaarheid:
naleving van hun machines.
Onze voordeelproducten:
[Honeywell]Module DCS/PLC
[Emerson / Delta V]Module
[ABB]Ingangsuitgangsmodule
[AB]Module / touchscreen
[Rosemount] Druk- en temperatuurzender
[Yokogawa]Drukzender
[Yaskawa] Servoaandrijving / servomotor
[GE/Fanuc]IC69-serie PLC
[Mitsubishi] Servoaandrijving / servomotor
(Modicon, SMC, ZIEK, NORGREN, Siemens enz.)
D4E225-CC01-57 ABB AC centrifugale koelventilatoromvormer 22-30 kW (29,5-40,2 pk) 1
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%