ABB TK502 1SAP180200R0101 ABB Programmeerkabel D-Sub/Term Block 5m lengte
| V/N | TK502 1SAP180200R0101 |
| Merken | ABB |
| Plaats van oorsprong | Zweden |
| Reeks | AC500 |
| Productsoort | Kabel |
| Tolltariefnummer | 85389091 |
| Afmetingen | 30 x 20 x 20 cm |
| N/W | 2 kg |
| Verpakking | Originele verpakking met fabriekszegel |
| RoHS-status | In overeenstemming met Richtlijn 2011/65/EU van de EU |
| Kwaliteit | 100% nieuw origineel |
| Voorraad | InVoorraad |
| Leveringstermijn | 1-3 dagen na betaling |
| Naverkoopservice | Hebben |
| Garantie | 1 jaar |
| Verzendingsduur | DHL / FEDEX / EMS / UPS / TNT |
| MOQ | 1 stuk |
| Betalingsduur | T/T of- Western Union |
Algemene informatie
Uitgebreide productsoort:TK502
Product-ID:1SAP180200R0101
ABB Type aanduiding:TK502
EAN:4016779648929
Catalogus Beschrijving:TK502:AC500,Programmacabel
Lange beschrijving:TK502:AC500,Programmeringskabel D-Sub/Term.Block,5m lang.
Aanvullende informatie
ABB Type aanduiding:TK502
Omgevingsluchttemperatuur:operatie 0... +60 °C
Opbergen bij -40... +70 °C
CN8:85389099
Communicatie-interface:D-SUB/terminalblok
Land van oorsprong:Duitsland (DE)
Tolltariefnummer:85389099
Beschermingsgraad: IP20
EAN:4016779648929
EPLAN Catalog Tree: Elektrotechniek / PLC / Algemeen
Bruto gewicht:0.45 kg
Beschrijving van de factuur:TK502:AC500,Programmeringskabel
Op bestelling gemaakt: Nee
Maximale toelaatbare bedrijfshoogte:2000 m
Minimale bestelhoeveelheid: 1 stuk
Bestelling Meerdere: 1 stuk
Productdiepte: 40 mm
Hoofdproducttype:TK502
Productnaam:Distributed Automation PLC's
Nettohoogte van het product:250 mm
Netto lengte van het product: 50 mm
Nettogewicht van het product:0.35 kg
Nettobreedte van het product:200 mm