SERVOdrive tweefasen56amp 500V 50/60HZ van ABB DCF504-0050 Industriële Servoaandrijving
Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: ABB
Certificering: CE
Modelnummer: DCF504-0050
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
CHINA
Merknaam:
ABB
Certificering:
CE
Modelnummer:
DCF504-0050
Merken:
ABB
Garantie:
1 jaar
Frequentie:
DCS-omzettingsmodule
Categorie:
Aandrijving
Subcategorie:
Veldopwekker
Gewicht:
8.00 lbs
Markeren:
High Light
Markeren:
ABB-servo-aandrijving 56AMP 500V
2 fasen industriële servo aandrijving
Servo aandrijving met garantie
Handelsinformatie
Min. bestelaantal:
qty 1
Prijs:
Onderhandelbaar
Verpakking Details:
Nieuwe originele doos
Levertijd:
3-5 werkdag
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
1000 Stuk/Stukken per Maand
Productomschrijving
ABB DCF504-0050 SERVO DRIVE 2 PHASE 56AMP 500V 50/60HZ Industriële servo aandrijvers
Technische specificaties
Inlaatspanning:
  • AC: 500 V (nominaal) voor systemen met wisselstroom 14.
  • DC: 420 V (nominaal) voor gelijkstroomconfiguraties 14.
Huidige rating:
  • 50 A (DC-uitgang) voor standaard motorbesturing 14.
  • Facultatief 56 A-varianten beschikbaar voor toepassingen met een hoge belasting 13.
  • Frequentie: compatibel met 50/60 Hz voor wereldwijd gebruik 13.
Fysieke afmetingen:
347 mm (breedte) × 370 mm (diepte) × 125 mm (hoogte), met een gewicht van 10,36 kg 3.
Milieuclassificaties:
  • Werktemperatuur: -20°C tot +70°C; opslagtemperatuur: -40°C tot +85°C.
Inrichting van de I/O:
  • 8 analoge ingangen (010 V, 020 mA) met een resolutie van 12 bits voor sensorintegratie 4.
  • 8 digitale ingangen/uitgangen (24 V gelijkstroom) voor het bedienen van discrete apparaten 4.
  • Isolatie: 1500 V RMS-isolatie tussen kanalen en grond om geluidsvrije signaaloverdracht te garanderen.
Functionaliteit
Toepassingen
De DCF503-0050 wordt veel gebruikt in:
Belangrijkste kenmerken
Verenigbaarheid
  • Besturingssystemen: werkt naadloos met ABB's AC 800F PLC, ACS-aandrijvingen en Unitrol 5000-excitatiesystemen.
Vervangend model
Inleiding vanWisdomlong Technology CO., LTD.
SERVOdrive tweefasen56amp 500V 50/60HZ van ABB DCF504-0050 Industriële Servoaandrijving 0
Andere superieure productenvanWisdomlong Technology CO., LTD.
Yasakawa Motor, bestuurder SG-
Mitsubishi Motor HC, HA-
Westinghouse-modules 1C, 5X-
Emerson VE, KJ...
Honeywell TC, TK...
GE Modules IC -
Yokogawa zender EJA-
Onze merken vanWisdomlong Technology CO., LTD.
SERVOdrive tweefasen56amp 500V 50/60HZ van ABB DCF504-0050 Industriële Servoaandrijving 1
Voorwaarden
1We verzenden wereldwijd en accepteren T/T en Paypal.
2Alle items zijn onderhevig aan beschikbaarheid en slagen onze QA testen en inspectie.
3- Tijd om te draaien:
Standaard orderverwerking duurt 1-2 werkdagen plus gekozen verzendmethode.
Er is een extra vergoeding beschikbaar voor spoed- en buitenwerktijden.
4Verpakking en behandeling:
De artikelen worden veilig verpakt in speciale verzendkartonnen ter bescherming.
Vervoer
1We verzenden wereldwijd via UPS, FedEx, DHL of Truck wanneer nodig.
2- Bel om een andere verzenddienst te gebruiken dan de vermelde.
Veelgestelde vragen
1Waarom koos je ons?
* Gepassioneerd, ervaren en goed opgeleid R & D- en verkoopteam;
* redelijke prijs en betrouwbare producten, vakkundige en zorgvuldige montage;
* Strikte kwaliteitsborging en snelle aftersales service;
* Levenslange technische ondersteuning, kan worden geleverd met een aangepaste instelling.
2Hoe zit het met de productgarantie?
* We bieden een jaar garantie bij levering.
3Hoe zit het met de aftersales ondersteuning?
* We zullen tijdig reageren op online vragen van overzeese gebruikers.
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%