MR-J4-200B Mitsubishi Electric AC Servo Versterker 2kW 3 Fase 170VAC 50 Hz/60 Hz
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Mitsubishi
Certificering: CE
Modelnummer: M.-j4-200B
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Mitsubishi
Certificering:
CE
Modelnummer:
M.-j4-200B
Merk:
Mitsubishi
Onderdeelnummer:
M.-j4-200B
Uitgangsspanning:
driefasen 170 V AC
Frequentie:
50 Hz/60 Herz
In DCinput (Nota 16):
283 V GELIJKSTROOM AAN 340 V GELIJKSTROOM
Toelaatbare frequentieschommeling:
binnen ±5%
Markeren:
High Light
Markeren:
De Servoversterker van Mitsubishi Electric AC
170VAC elektrische AC Servoversterker
2kW Mitsubishi-Versterker
Prijs:
contact
Verpakking Details:
Gloednieuwe origineel
Levertijd:
5-7 dagen
Betalingscondities:
Paypal T/T,
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
MR-J4-200B Mitsubishi Electric AV Servo Versterker 2kW 3-fase 170 V AC
MR-J4-200B Beschrijving​
De MR-J4-200B is een hoogwaardige servo-versterker van 2,0 kW uit de geavanceerde MR-J4-B-serie van Mitsubishi Electric. Als vertegenwoordiger van de volgende generatie motion control-technologie is hij ontworpen voor ultieme precisie, uitzonderlijke snelheid en superieure netwerkintegratie voor geavanceerde automatiseringssystemen. Deze versterker heeft een 2,5x snellere servo-verwerkingscyclus vergeleken met zijn voorganger, wat ongekende reactiesnelheid mogelijk maakt voor machines met hoge snelheid en hoge precisie. Met zijn ingebouwde ondersteuning voor meerdere netwerken en geavanceerde veiligheidsfuncties biedt de MR-J4-200B een toekomstbestendige oplossing voor slimme productie, naadloze integratie in Industry 4.0-omgevingen, terwijl hij robuuste controle biedt voor veeleisende toepassingen in robotica, verpakking en elektronica assemblage.
MR-J4-200B  Kenmerken​
MR-J4-200B  Materiaal & Toepassingen​
    • Hoge-snelheid Delta en SCARA robots
    • Machines voor het monteren van elektronische componenten (chip shooters, placers)
    • Precisie druk- en converterende machines
    • Verpakkingsmachines met hoge cycli (pick-and-place, vullen, sluiten)
    • Machinegereedschappen en CNC-automatisering
    • Geavanceerde apparatuur voor de productie van halfgeleiders en LCD's
MR-J4-200B  Belangrijkste Parameters
Parameter
Specificatie
Model​
MR-J4-200B
Serie​
MR-J4-B
Nominaal vermogen​
2,0 kW
Ingangsspanning​
3-fase, 200-230 VAC (+10%, -15%), 50/60 Hz
Max. uitgangsstroom​
11,0 A (RMS)
Besturingsmodi​
Koppel, Snelheid, Positie, Volledig gesloten lus
Terugkoppelingssysteem​
Ondersteunt 24-bits absolute/incrementele encoders met hoge resolutie (compatibele motoren)
Hoofdnetwerk​
CC-Link IE Field Network Basic, EtherCAT (ingebouwd)
Servo verwerkingscyclus​
62,5 µs (Snelheid/Positie), 31,25 µs (Stroom)
Ingebouwde veiligheid​
Compatibel met Safety over EtherCAT (FSoE) (STO, SS1, SS2, SBC, etc.)
Regeneratief remmen​
Ingebouwde regeneratieve weerstand (capaciteit voor de meeste toepassingen)
Beschermingsfuncties​
Overstroom, Overspanning, Onderspanning, Overbelasting, Oververhitting, Encoderfout, etc.
Omgevingstemperatuur​
0°C tot 55°C (Gebruik), -20°C tot 85°C (Opslag)
Trillingsbestendigheid​
4,9 m/s² (10-57 Hz)
Installatie​
Paneelmontage (IP20)
Gewicht​
Ca. 1,5 kg
Specificatie
Nominale uitgangsspanning 3-fase 170 V AC
Nominale stroom [A] 1,1 1,5 2,8 3,2 5,8 6,0 11,0 17,0 28,0 37,0 68,0 87,0
Spanning/ Frequentie
Bij AC-ingang
3-fase of 1-fase 200 V AC tot 240 V AC, 50 Hz/60 Hz 3-fase of 1-fase 200 V AC tot 240 V AC, 50 Hz/60Hz (Opmerking 13) 3-fase 200 V AC tot 240 V AC, 50 Hz/60 Hz
Bij DC-ingang (Opmerking 16) 283 V DC tot 340 V DC
Nominale stroom (Opmerking 11)
[A]
0,9 1,5 2,6 3,2 (Opmerking 6) 3,8 5,0 10,5 16,0 21,7 28,9 46,0 64,0
Toegestane spanningsfluctuatie
Bij AC-ingang
3-fase of 1-fase 170 V AC tot 264 V AC 3-fase of 1-fase 170 V AC tot 264 V AC (Opmerking 13) 3-fase 170 V AC tot 264 V AC
Bij DC-ingang (Opmerking 16) 241 V DC tot 374 V DC
Toegestane frequentiefluctuatie Binnen ±5%
Voedingscapaciteit [kVA] Zie sectie 10.2.
Inschakelstroom
[A]
Zie sectie 10.5.
Besturingscircuit voeding ingang Spanning/ Frequentie
1-fase 200 V AC tot 240 V AC, 50 Hz/60 Hz
Nominale stroom
Stroomverbruik
[W]
30 45
Inschakelstroom
Zie sectie 10.5.
Spanning 24 V DC ± 10%
Stroomcapaciteit
0,3 (inclusief CN8 connector signalen) (Opmerking 1)
Besturingsmethode Sinusvormige PWM-regeling, stroomregelingsmethode
Dynamische rem Ingebouwd Externe optie (Opmerking 9, 12)
SSCNET III/H communicatiecyclus (Opmerking 8) 0,222 ms, 0,444 ms, 0,888 ms
Volledig gesloten lusregeling Compatibel (Opmerking 7)
Schaalmeetfunctie Compatibel (Opmerking 10)
Communicatiefunctie USB: verbinding met een pc of andere apparaten (compatibel met MR Configurator2)
Encoder uitgangspulsen Compatibel (A/B/Z-fase puls)
Analoge monitor Twee kanalen
Onze voordeel Producten:
[Yaskawa] Servo Drive / Servo Motor
[Mitsubishi] Servo Drive / Servo Motor
[Honeywell] Module DCS / PLC
[Emerson] DeltaV Module / Servo Motor
[ABB] Input Output Module
[AB] Module / Touch Screen
[Rosemount] Druk- en Temperatuurtransmitter
[Yokogawa] Druktransmitter
[GE] IC69 Serie PLC / Fanuc Servo Motor en Drive
(Modicon, SMC, SICK, NORGREN, Siemens etc.)
MR-J4-200B Mitsubishi Electric AC Servo Versterker 2kW 3 Fase 170VAC 50 Hz/60 Hz 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%