A200M4CAC OPEN AANZET NIET-OMKEREND 135 AMPÈRE 3 POOL 600 DE ROL VAN V 120 VAC
Productdetails:
Plaats van herkomst: De V.S.
Merknaam: WESTINGHOUSE
Certificering: CE
Modelnummer: A200M4CAC
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
De V.S.
Merknaam:
WESTINGHOUSE
Certificering:
CE
Modelnummer:
A200M4CAC
Merk:
Westinghouse
Land van herkomst:
VS
P/n:
A200M4CAC
Spoelspanning:
110/120
Garantie:
1 jaar
Afmetingen:
6,75 inch*6,63 inch*4,63 inch
Gewicht:
115 pond
Verzendingstermijn:
DHL /FEDEX /UPS /TNT
Markeren:
High Light
Markeren:
De Industriële Servomotor van 3000 t/min
200W industriële Servomotor
Op zwaar werk berekende Servomotor 1000r/Min
Verpakking Details:
Nieuwe Originele Doos
Levertijd:
3-5 werkdag
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
50
Productomschrijving
A200M4CAC STARTER OPEN NIET-REVERSING 135 AMP 3 POLE 600 V 120 VAC spoel
Snelle details:
  • A200M4CAC
  • De start
  • OPEN
  • Niet-omkeerbaar
  • 135 AMP
  • 3 POLEN
  • 600 V
  • Grootte 4
  • 120 VAC COIL
A200M4CAC
Eaton NEMA Grootte 4 Magnetische Starter 90A-100Hp.
Andere superieure producten
Yasakawa Motor, bestuurder SG-
Mitsubishi Motor HC, HA-
Westinghouse-modules 1C, 5X-
Emerson VE, KJ...
Honeywell TC, TK...
GE Modules IC -
Yokogawa zender EJA-
Ons bedrijf.
A200M4CAC OPEN AANZET NIET-OMKEREND 135 AMPÈRE 3 POOL 600 DE ROL VAN V 120 VAC 0
Onze merken
A200M4CAC OPEN AANZET NIET-OMKEREND 135 AMPÈRE 3 POOL 600 DE ROL VAN V 120 VAC 1
Voorwaarden
We verzenden wereldwijd en accepteren T/T en Paypal.
Alle items zijn afhankelijk van beschikbaarheid en het doorstaan van onze QA testen en inspectie.
Tijd voor de afhandeling:
Standaard orderverwerking duurt 1-2 werkdagen plus gekozen verzendmethode.
Er is een extra vergoeding beschikbaar voor spoed- en buitenwerktijden.
Verpakking en behandeling:
De artikelen worden veilig verpakt in speciale verzendkartonnen ter bescherming.
Vervoer
We verzenden wereldwijd via UPS, FedEx, DHL of Truck als dat nodig is.
Bel om een andere verzenddienst te gebruiken dan de vermelde.
Veelgestelde vragen
1Waarom koos je ons?
* Gepassioneerd, ervaren en goed opgeleid R & D- en verkoopteam;
* redelijke prijs en betrouwbare producten, vakkundige en zorgvuldige montage;
* Strikte kwaliteitsborging en snelle aftersales service;
* Levenslange technische ondersteuning, kan worden geleverd met een aangepaste instelling.
2Hoe zit het met de productgarantie?
* We bieden een jaar garantie bij levering.
3Hoe zit het met de aftersales ondersteuning?
* We zullen tijdig reageren op online vragen van overzeese gebruikers.
Veelgestelde vragen
V: Welke betaalmethode accepteert Wisdomlong?
Vraag: Verzendt Wisdomlong naar ons adres?
A: We kunnen goederen naar alle adressen sturen waar express kan aankomen.
V: Is het product gloednieuw of niet?
V: Kan Wisdonlong technologische ondersteuning bieden?
V: Wanneer worden de goederen verzonden nadat de bestelling is geplaatst?
V: Biedt u garantie voor de goederen?
A: Ja, we bieden garantie voor alle goederen van ons.
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%