Beschrijving vanYASKAWA SGMEV-15D3A6C AC motor Sigma-5 4.5AMP 400V 3FASE
Snelle details:
SGMEV-15D3A6C
AC MOTOR SIGMA-5 4.5AMP 400V 3FASE
| Servomotortype | SGMEV Sigma V Flat type |
| Nominale output | 1.5 kW |
| Spanning van de voedingsbron | 400 V |
| Serial Encoder | 20-bits Absolute |
| Opdracht tot herziening van ontwerp | Standaard |
| Afsluiting van de as | Rechter met sleutel en tik |
| Opties | Met 24VDC vasthoudende rem |