Industriële de Servomotor1.5kw 1500W AC SERVOmotor 1500W sgmss-15A2A2C van Yaskawa
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yaskawa
Modelnummer: Sgmss-15A2A2C
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Modelnummer:
Sgmss-15A2A2C
Merk:
YASKAWA
Mdoel:
SGMSS-15A2A2C
Plaats van herkomst:
Japan
Stroom:
3000W
Wellustig:
17.9A
Spanning:
200V
Ins:
F
Snelheid:
3000
Markeren:
ewing machine servomotor
AC servomotor
Productomschrijving
Industriële Yaskawa Servo Motor 1.5kW 1500W AC SERVOMOTOR 1500W SGMSS-15A2A2C
SNELLE DETAILS
  1. Vermogen : 1000W
  2. Nominale Snelheid:3000 1/min
  3. Nominale Stroom : 5.7 A