Nieuwe Elektrische AC van de Yaskawa Industriële Servomotor Servomotor 16.7ASGMG-20A2V-HS21
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yasakawa
Modelnummer: Sgmg-20a2v-HS21
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yasakawa
Modelnummer:
Sgmg-20a2v-HS21
Merk:
Yasakawa
Model:
SGMG-20A2V-HS21
Locatie van herkomst:
Japan
Type:
Servomotor
Stroom:
1800W
Huidig:
16,7A
Spanning:
200V
omw/min:
1500
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
AC servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
2-3 het werkdagen
Betalingscondities:
T / T, Western Union
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
Yaskawa Industriële Servomotor Nieuwe Elektrische AC Servomotor 16.7ASGMG-20A2V-HS21
Specificaties
Stroom: 16.7A
Spanning: 200V
Vermogen: 1800W