SGM-04AWH26B
Plaats van herkomst:
Japan
Type:
AC-motor
Stroom:
400W
Volatge:
200V
Huidig:
2,6A
Ins:
B
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
elektrische servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
2-3 het werkdagen
Betalingscondities:
T / T, Western Union
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
Yaskawa InsB Nieuwe en originele AC servomotor Japan 200V 400W SGM-04AWH26B
VOLGENDE DETAILEN
Stroom: 2.6A
Voltage: 200 V
Vermogen: 400 W
Nominaal koppel:1.27N-m
Maximaal toerental: 3000 t/min.
Encoder: 17 bit Absolute encoder
Inertiebelasting JL kgm2¢10-4:0.026
Schacht: recht zonder sleutel
SureServo ingebouwde bewegingscontroller
Hoewel de SureServo-aandrijvingen traditionele commando's kunnen accepteren van de hostbesturing, kunnen ze ook hun eigen interne bewegingsbesturing leveren.maximaal acht indexbewegingen kunnen vooraf worden gedefinieerd en opgeslagen in de schijf en vervolgens worden geselecteerd en uitgevoerd met behulp van maximaal drie discrete inputsDe vooraf gedefinieerde indexprofielen kunnen ook worden gewijzigd via seriële communicatie.De beweging kan incrementaal of absoluut zijn (homing routines zijn beschikbaar in de aandrijving) en de versnelling kan lineair of S-curve zijn. Meerdere schijven kunnen worden gekoppeld en afzonderlijk worden aangesproken met behulp van de seriële poort van de schijf.Dit maakt een zeer eenvoudige maar krachtige besturing van meerassige processen mogelijk die geen nauwkeurige padbesturing nodig hebben, maar alleen nauwkeurige start- en stoppuntenDe toepassingen omvatten persvoeders, boorvullers, draaitafels, robots voor het ophalen en plaatsen, testen of monteren, boren, snijden, tappen,met een vermogen van niet meer dan 10 W.