AJ65MBTL1N-16T Redundante voedingsmodule Mitsubishi Universal Model
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: MITSUBISHI
Certificering: CE
Modelnummer: AJ65MBTL1N-16T
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
MITSUBISHI
Certificering:
CE
Modelnummer:
AJ65MBTL1N-16T
Merk:
MITSUBISHI
MODENL -nummer:
AJ65MBTL1N-16T
Land van herkomst:
Japan
Programmacapaciteit:
8 k-stappen
de basissnelheid van de verrichtingsverwerking (LD-instructie):
0,12 μs
Invoer:
100 tot 240 V AC
Uitvoer:
5 V DC/3 A
Type:
Overtollige Voedingmodule
Markeren:
High Light
Markeren:
analoge interfacemodule
plc voedingmodule
Prijs:
Contact
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
3-5 dagen
Betalingscondities:
T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
AJ65MBTL1N-16T Beschrijving
AJ65MBTL1N-16TBelangrijkste kenmerken
  • 16-kanaalsinktransistor-uitgangen: 16 onafhankelijke DC 12/24V transistor-uitgangen (NPN), met een nominale kracht van 0,1 A per kanaal, totale gemeenschappelijke stroom van 1,6 A.
  • Isolatie van de optocoupler: Ingebouwde foto-elektrische isolatie (AC 500V, 1 minuut stand) tussen de besturings- en belastingcircuits, waardoor de geluidsdichtheid en de systeemveiligheid worden verbeterd.
  • Compact en ruimtebesparend: Ultra-slank ingebed ontwerp (53×31,5×22 mm), lichtgewicht (0,03 kg), DIN-rail of directe kast montage voor strakke bedieningspanele.
AJ65MBTL1N-16TMaterialen en toepassingen
Materialen
Typische toepassingen
  • Materiaalbehandeling: Warehouse logistiek, sorteermachines en kleine motorbesturings circuits.
  • Water en afvalwater: Pompbesturing, ventielactie en statusindicatie in waterzuiveringssystemen.
AJ65MBTL1N-16TBelangrijke parameters
Parameter Specificatie
Deelnummer AJ65MBTL1N-16T
Merken Mitsubishi Electric (MELSEC-A Series)
Productsoort CC-Link Remote Digital Output Module (ingebed)
Configuratie van de output Transistor met een uitgang van 16 kanalen van het type "sink type" (NPN)
Nominale belastingspanning DC 12V / 24V (toegelaten bereik: DC 10,8 ∼ 26,4V)
Nominale uitgangsstroom 0.1 A per kanaal; 1.6 A in totaal (gemeenschappelijke terminal)
Leckage-stroom ≤ 0,1 mA (af staat)
Reactietijd OFF→ON / ON→OFF: ≤ 1,5 ms (weerstandsbelasting)
Isolatie-spanning AC 500V (1 minuut, aan de kant van de regelast)
Communicatieprotocol CC-Link (versie 1.10), maximale snelheid 10 Mbps
Stationsnummer 1 afstands I/O-station
Stroomvoorziening DC 24V (toegelaten: DC 20,4~26,4V), intern verbruik ≤ 35 mA
Terminaltype met een vermogen van niet meer dan 50 W
Montage Inbouw van de kast / DIN-spoorcompatibel
Afmetingen (W × H × D) 53 × 31,5 × 22 mm
Gewicht Ongeveer 0,03 kg
Werktemperatuur 0°C tot +55°C
Bergingstemperatuur -20°C tot +75°C
Vochtigheid 10·90% RH (niet-condenserend)
Trillingsweerstand 1055 Hz, 0,5 mm amplitude (IEC 61131-2)
Schokbestendigheid 147 m/s2 (15G), 3 keer per as (JIS B3502)
Beschermingsniveau IP2X (voorkant)
Certificeringen CE, UL, RoHS
Ons voordeel Producten:
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
Servo aandrijving / Servo motor
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens enz.)
AJ65MBTL1N-16T Redundante voedingsmodule Mitsubishi Universal Model 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%