AJ65VBTCE2-16T Mitsubishi Universal Model Redundant Power Supply Module 0,12 μS
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: MITSUBISHI
Certificering: CE
Modelnummer: AJ65VBTCE2-16T
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
MITSUBISHI
Certificering:
CE
Modelnummer:
AJ65VBTCE2-16T
Merk:
MITSUBISHI
MODENL -nummer:
AJ65VBTCE2-16T
Land van herkomst:
Japan
Programmacapaciteit:
8 k-stappen
de basissnelheid van de verrichtingsverwerking (LD-instructie):
0,12 μs
Invoer:
100 tot 240 V AC
Uitvoer:
5 V DC/3 A
Type:
Overtollige Voedingmodule
Markeren:
High Light
Markeren:
analoge interfacemodule
de module van de diodeovertolligheid
Prijs:
Contact
Verpakking Details:
Nieuw en origineel
Levertijd:
3-5 dagen
Betalingscondities:
T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
AJ65VBTCE2-16T Mitsubishi Universaal model Redundante voedingsmodule
Bijzondere voorschriften voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2. Beschrijving
  • 16-punts transistorsenk (NPN) -uitgang voor efficiënte DC-belastingregeling
  • Industriestandaard E-CON-sensorconnector voor snelle, betrouwbare bedrading zonder gereedschap
  • CC-Link-communicatie met hoge snelheid (tot 10 Mbps) met een bewoonde station
  • Fotocouplerisolatie voor een superieure geluidsdichtheid en signaalintegriteit
  • Ingebouwde bescherming tegen overbelasting, overspanning en oververhitting
  • Snelle reactietijd (≤ 1 ms voor beide ON/OFF-overgangen) voor nauwkeurige bediening
  • Compact DIN spoormontagebaar ontwerp voor ruimtebesparende installaties
  • Breed werktemperatuurbereik en robuuste industriële rating
  • Voldoen aan de internationale veiligheids- en kwaliteitsnormen
Materialen
  • Huizen: Vlamvertragend technisch kunststof met hoge sterkte (UL94 V-0)
  • PCB's: Hoogwaardig FR-4 glas-epoxiecircuitbord voor thermische stabiliteit
Typische toepassingen
  • Automatische assemblagelijnen en transportsystemen
  • Verpakkings-, druk- en textielmachines
  • Werktuigmachines en automatische lasapparatuur
  • Solenoïde klep, indicatorlicht en kleine relaisbesturing
  • Mechanismen voor het hanteren, sorteren en plaatsen van materiaal
  • apparatuur voor de vervaardiging van halfgeleiders
Bijzondere voorschriften voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.Belangrijke parameters
Parameter Specificatie
Deelnummer Bijzondere voorschriften voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.
Merken Mitsubishi Electric
Reeks CC-Link
Type Verwijderde transistor-uitgangsmodule
Aantal uitvoerpunten 16 punten
Uitgangslogic Sink (NPN)
Nominale belastingspanning DC 12V / 24V
Nominale belastingstroom 0.1 A per punt
Totale belastingstroom (gemeenschappelijk) 1.6 A per gemeenschappelijke terminal
OFF Leekstroom ≤ 0,1 mA
ON Spanningsvermindering ≤ 0,1 V (typisch bij 0,1 A); ≤ 0,2 V (maximaal bij 0,1 A)
Reactietijd OFF → ON: ≤ 1 ms; ON → OFF: ≤ 1 ms (weerstandsbelasting)
Isolatie Isolatie van de fotokoppeling
Communicatie CC-Link Ver.1
Bezette stations 1 station
Stroomvoorziening DC 24V (10,2 ~ 26,4 V, ±5% tolerantie)
Intern stroomverbruik 45 mA (typisch)
Externe stroomtoevoer DC 10,2 ~ 26,4 V (± 5% tolerantie)
Terminaltype E-CON (sensorconnector)
Werktemperatuur 0°C ~ +55°C
Bergingstemperatuur -20°C ~ +75°C
Werkvochtigheid 10% ~ 90% RH (niet-condenserend)
Montage Montage van DIN-spoor
Afmetingen 100 × 50 × 45,5 mm (W × H × D)
Gewicht Ongeveer 0,1 kg
Certificeringen CE, UL, RoHS
Ons voordeel Producten:
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
Servo aandrijving / Servo motor
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens enz.)
AJ65VBTCE2-16T Mitsubishi Universal Model Redundant Power Supply Module 0,12 μS 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%