OMRON R88D-KT75H AC Servodriver, Analoge Input/Input van de Impulstrein, 200 In drie stadia VAC, 7.5kW
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMRON
Modelnummer: R88D-KT75H
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
OMRON
Modelnummer:
R88D-KT75H
Model:
OMRON
Oorsprong:
R88D-KT75H
Spanning:
China
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
AC servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
5-8 het werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
OMRON R88D-KT75H AC Servodriver, analoge ingangen / Pulse Train-ingangen, driefasige 200 VAC, 7.5kW
Algemene specificaties
Artikel 1 Specificaties
Omgevingstemperatuur en luchtvochtigheid 0 tot 55°C, max. 85% (zonder condensatie)
Temperatuur en luchtvochtigheid van de omgeving -20 tot 65°C, max. 85% (zonder condensatie)
Werkklimaat en opslagomgeving Geen corrosieve gassen
Trillingsweerstand 10 tot 60 Hz en bij een versnelling van 5,88 m/s2of minder (niet te vermelden)
continu lopen op het resonantiepunt)
Isolatieweerstand tussen de stroomtoevoerterminal/stroomterminal en de FG-terminal: 0.5
MΩ min. (bij 500 VDC Megger)