Yaskawa Industriële Servomotor 1500rpm 4500W 28.4Nm SGMDH-45A2B-YR12
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yasakawa
Modelnummer: Sgmdh-45a2b-YR12
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yasakawa
Modelnummer:
Sgmdh-45a2b-YR12
Merk:
Yasakawa
Model:
Sgmdh-45a2b-YR12
Palce van herkomst:
JAPAN
Type:
servomotor
Voedingsspanning:
4500W
Huidig:
32.4A
INS:
F
r/min:
1500
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
elektrische servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
2-3 het werkdagen
Betalingscondities:
T/T, Western Union
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
Industriële Yaskawa Servomotor 1500rpm 32.4a 200v-ac 4500w 28.4nm SGMDH-45A2B-YR12
Hoogwaardige Yaskawa SGMDH-serie servomotor ontworpen voor industriële automatiserings toepassingen. Deze 4500W motor levert betrouwbare precisie bewegingscontrole met een robuuste constructie en geavanceerde functies.
Technische Specificaties
FabrikantYaskawa
SerieSGMDH Motoren
Nominaal Vermogen4500W (4.5 kW)
Nominale Snelheid1500 RPM
Max. Snelheid3.000 RPM
Nominaal Koppel28.4 Nm
Piekkoppel0.96 Nm
Nominale Stroom32.4A
Spanning200V AC
Encoder TypeIncrementeel (13 BIT resolutie)
IP-classificatieIP55
MontagetypeFlensmontage
AsconfiguratieRechte as zonder spiebaan
RemNee
AsafdichtingNee
Afmetingen (H x B x D)1.57 in x 4.7 in x 1.57 in