MR-J2S-11KA MITSUBISHI Servoversterker 100V/200V AC MELSERVO-J2-Super Series
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Mitsubishi
Certificering: CE
Modelnummer: M.-j2s-11KA
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Mitsubishi
Certificering:
CE
Modelnummer:
M.-j2s-11KA
Nominale spanning:
400(V)
Nominaal vermogen:
11 kW
Voeding:
driefasen400vac.
Onderdeelnummer:
M.-j2s-11KA
Merk:
Mitsubishi
Model:
Markeren:
High Light
Markeren:
servoaandrijvingsversterker
lineaire servoversterker
Verpakking Details:
Nieuw Origineel Pakket
Levertijd:
5-8days
Betalingscondities:
Paypal T/T
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
MITSUBISHI servo MR-J2S-11KA versterker 100V/200V AC MELSERVO-J2-Super serie
MR-J2S-11KA Overzicht
De MR-J2S-11KA is een algemene AC servo versterker van Mitsubishi Electric's MELSERVO-J2-Super-serie.het bieden van geavanceerde functies voor industriële automatiseringssystemenMet zijn nominale uitgangsvermogen van 11 kW en de veelzijdige interfaceopties biedt het een betrouwbare en nauwkeurige besturing van verschillende mechanische apparatuur.
Belangrijkste kenmerken MR-J2S-11KA
Hoge prestatiecontrole
  • Geavanceerde CPU-integratie verbetert de respons van het product aanzienlijk
  • De snelheidslusfrequentie tot 550 Hz of hoger
  • Ondersteunt positiecontrole, snelheidscontrole en koppelcontrole
  • Automatische real-time afstemming met adaptieve trillingsregeling
  • Mechanische analysefunctie voor frequentiekarakteristiekenanalyse
Geavanceerde communicatieinterface
  • SSCNET-interface voor seriële communicatie met hoge snelheid
  • RS-232- en RS-422-seriële communicatie mogelijkheden
  • Encoderresolutie van 131.072 pulsen/omwenteling voor hoogprecisiebesturing
Eenvoudige installatie en bediening
  • Modeladaptieve besturing en automatische real-time afstemming
  • Mechanische simulatiefunctie zonder daadwerkelijke vervanging van de motor
  • Eenvoudige verbinding met toegewijde glasvezelkabels voor SSCNET-netwerk
  • Verkorte bedradingstijd en minimale mogelijkheden voor verkeerde bedrading
MR-J2S-11KA Materialen en toepassingen
Bouwmaterialen
Primaire toepassingen
  • Voedingsmechanismen voor voedsel- en verpakkingsapparatuur
  • Textielmachines en automatiseringssystemen
  • CNC-machines en robotica
  • Materialenbehandelings- en transportsystemen
  • Druck- en papierverwerkingsapparatuur
Technische specificaties van MR-J2S-11KA
Parameter
Specificatie
Productserie
MELSERVO-J2-Superserie
Nominale output
11.0 kW
Interface type
SSCNET / Interface voor algemeen gebruik
Stroomvoorziening.
driefasige wisselstroom 200 V of eenfasige wisselstroom 230 V
Beheermodi.
Positie, snelheid, koppelregeling
Snelheidslusfrequentiereactie
≥ 550 Hz
Encoder Resolutie
131,072 pulsen/omwenteling
Communicatie-interface
RS-232, RS-422, SSCNET
Automatisch afstemmen.
Automatische real-time afstemming met 32 responsniveaus
Mechanische analyse
Vermogen voor frequentie-kenmerkenanalyse
Afmetingen.
Standaard industriële servoversterker
Gewicht.
Ongeveer 15 kg
Beschermingsklasse
IP20 (standaard industriële bescherming)
Operatietemperatuur
0°C tot 55°C
Bergingstemperatuur
-20°C tot 65°C
Vochtigheid.
90% RH of minder (niet-condenserend)
Trillingsweerstand
5.9 m/s2 (10-55 Hz)
Certificering
Naleving van de normen CE, UL, cUL
Betaling
Creditcard online is beschikbaar. We accepteren ook betaling per persoon, T/T en Western Union.
Dit artikel is op voorraad en kan u dus binnen 3 werkdagen na betaling worden bezorgd.
Het is de verantwoordelijkheid van de koper.
Garantie
We bieden1 jaar garantieAls het product onder goed gebruik niet in staat is om te functioneren
Stuur het dan terug tegen je verzendkosten.
Na ontvangst van uw teruggestuurde item, zal het 7 dagen duren voor evaluatie en onderzoek.
Verzending
MR-J2S-11KA MITSUBISHI Servoversterker 100V/200V AC MELSERVO-J2-Super Series 0
Als het bestemmingsplaats het afgelegen gebied is en FEDEX,DHL,TNT,EMS niet worden gedekt
Het gebied, we gebruiken China Post luchtpakket, het zal 20-30 dagen duren om in uw handen.
De verzekering is inbegrepen in de verzendkosten.
Terugkoppeling
Uw tevredenheid is ons doel, laat 4 of 5 sterren feedback achter. Veel dank van tevoren.
Neem contact met ons op voordat u neutrale of negatieve feedback achterlaat.
Problem. Anders zullen we geen technische ondersteuning of andere oplossingen bieden.
Ons voordeel Producten:
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
Servo aandrijving / Servo motor
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
MR-J2S-11KA MITSUBISHI Servoversterker 100V/200V AC MELSERVO-J2-Super Series 1
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%