Motorhc REEKS van Ce van hc-mf23b-UE 200W BRK Industriële de Servo/van UL Mitsubishi
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Mitsubishi
Certificering: CE
Modelnummer: Hc-mf23b-UE
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Mitsubishi
Certificering:
CE
Modelnummer:
Hc-mf23b-UE
Nominale uitvoer::
200W
Srated snelheid::
3000 tpm
Voedingspecificatie:
200-230VAC 3-fase
Modelitem:
HC-MF23B-UE
Plan van origineel:
Japan
Voedingsspanning:
200V
Uitvoer:
1 kW
Invoeren:
3AC 127V 5.1A
Frequentierespons:
2,3kHz
huidig:
4.4a
Markeren:
High Light
Markeren:
AC servomotor
elektrische servomotor
Verpakking Details:
Nieuw Origineel Pakket
Levertijd:
5-8days
Betalingscondities:
T/t, paypal, l/c
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
HC-MF23B-UE 200W BRK CE / UL Mitsubishi Industrial Servo Motor HC SERIES
Productbeschrijving - Ik weet het niet.
6
- Ik weet het niet.Productspecificaties- Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Model.: HC-MF23B-UE
  • - Ik weet het niet.Type : wisselstroomservomotor (3-fasen)
  • - Ik weet het niet.Serie : HC-MF-serie (Medium Inertia)
  • - Ik weet het niet.Nominale uitgangsvermogen : 2,2 kW (afhankelijk van de configuratie)
  • - Ik weet het niet.Nominale snelheid.: 2000 t/min (maximaal toerental: 3000 t/min)
  • - Ik weet het niet.Bremstype : Elektromagnetische rem (standaard)
  • - Ik weet het niet.Schachttype : Sleutelas (met sleutelsleuf)
  • - Ik weet het niet.Beschermingsklasse : IP65 (stofdicht en waterdicht)
  • - Ik weet het niet.Encoder.: 17-bits absolute encoder (131.072 pulsen/omwenteling)
  • - Ik weet het niet.Koelmethode : Natuurlijke convectie (ontwerp zonder ventilator)
- Ik weet het niet.Materiaal en toepassingen - Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Materialen De Commissie:
    • - Ik weet het niet.Frame : Aluminiumlegering voor lichtgewicht en warmteafvoer.
    • - Ik weet het niet.Schacht.: Hoge sterkte staal met corrosiebestrijding.
    • - Ik weet het niet.Wikkels.: Koperen spoelen met hoge temperatuurisolatie.
  • - Ik weet het niet.Primaire toepassingen De Commissie:
    • - Ik weet het niet.CNC-machines : High-precision spindle control.
    • - Ik weet het niet.Materiaalverwerking Transportvoertuigen, robotarm.
    • - Ik weet het niet.Verpakkings- en drukapparatuur : Stabiel koppel voor herhalende bewegingen.
- Ik weet het niet.Productparameters (in tabel) - Ik weet het niet.
- Ik weet het niet.Belangrijkste kenmerken - Ik weet het niet.
    - Ik weet het niet.Hoge precisie.: 17-bits encoder zorgt voor nauwkeurige positionering.
    - Ik weet het niet.Veiligheid : Elektromagnetische rem voorkomt onbedoelde beweging.
    - Ik weet het niet.Verenigbaarheid Werkt naadloos met Mitsubishi MR-J4/J3 aandrijvingen.
    - Ik weet het niet.Energie-efficiëntie : Design zonder ventilator vermindert energieverbruik
Veelgestelde vragen:
1V: Biedt u garantie voor de goederen?
2K: Kunt u technologische ondersteuning bieden?
3. V: Houdt u goederen op voorraad of handelt u alleen?
Ons voordeel Producten:
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
Servo aandrijving / Servo motor
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
(Modicon,SMC,SICK,NORGREN,Siemens enz.)
 Motorhc REEKS van Ce van hc-mf23b-UE 200W BRK Industriële de Servo/van UL Mitsubishi 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%