De Afremmer van R88G-HPG50A451K0B OMRON voor Cilindrische de Servomotorenweerslag van 1kW binnen 3 Minuten Vertragingsverhouding 1/45
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMRON
Certificering: does not supply
Modelnummer: R88G-HPG50A451K0B
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
OMRON
Certificering:
does not supply
Modelnummer:
R88G-HPG50A451K0B
Merk:
OMRON
Model:
R88G-HPG50A451K0B
Oorsprong:
China
Voorwaarde:
Nieuw origineel
verpakking:
Karton
Doorlooptijd:
3-5 dagen
Garantie:
1 jaar
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
AC servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
5-8 het werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
100%
Productomschrijving
R88G-HPG50A451K0B OMRON Vertrager voor 1kW Cilindrische Servomotoren Speling Binnen 3 Minuten Vertragingsverhouding 1/45
Speling: 3 boogminuten max.
Vertragers voor 3.000 tpm Servomotoren
50 W