De Servomotor van OMRON R88M-GP20030L-BS2 AC, met n.v.-Codeur vlak-Stijl 200W, 100 VAC, met Sleutel/met Rem, 3000rpm
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: OMRON
Modelnummer: R88M-GP20030L-BS2
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
OMRON
Modelnummer:
R88M-GP20030L-BS2
Merk:
Omron
Model:
R88M-GP20030L-BS2
Oorsprong:
Japan
Garantie:
1 jaar
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
AC servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
5-8 het werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
OMRON R88M-GP20030L-BS2 AC servomotor, met INC Encoder Flat-Style 200W, 100 VAC, met sleutel / met rem, 3000rpm
3,000-r/min Vlakke servomotoren
Model (R88M-) 100 VAC 200 VAC