OMRON R88M-G90010T-BS2-Z 200V 900W Cyclische synchrone positie met rem
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: OMRON
Certificering: CE
Modelnummer: R88m-g90010t-bs2-z
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
OMRON
Certificering:
CE
Modelnummer:
R88m-g90010t-bs2-z
Merk:
OMRON
Model:
R88M-G90010T-BS2-Z
Oorsprong:
Japan
Garantie:
1 jaar
verpakking:
Karton
Doorlooptijd:
3-5 dagen
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
elektrische servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
5-8 het werkdagen
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
• Geërfde functies en prestaties van de G5-serie en de EtherCAT-communicatie zorgen voor
een zeer nauwkeurige positionering.
snelheidsstabiliteit.
• Dezelfde motortype met ijzerkern voor wisselstroom 200 V en 400 V.
• Snelle installatie door automatische installatie.
De uitmuntende servo die een revolutie veroorzaakt in de beheersing van de beweging
• Topklasse tracking prestaties, snelheidsreactie van 2 kHz.
• Hoogprecisie van de positionering. Volledig gesloten lus is een standaardfunctie.
• Voldoet aan de nieuwste internationale normen inzake veiligheid en productiviteit.
• Globalisering: 400 VAC-servomotoren.
Inhoud
• Informatie over bestellingen
• Specificaties Algemene specificaties Kenmerken
• Servo-aandrijvingen met eenfasig 100 VAC-invoervermogen
• Servo-aandrijvingen met eenfasig of driefasig 200 VAC-invoervermogen
• Servo-aandrijvingen met driefasige 400 VAC-invoervermogen