De elektrische Servomotor sgmg-13A2AB 8.34NM 1.3KW 1500RPM 10.7AMP van Yaskawa AC
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yaskawa
Modelnummer: Sgmg-13A2AB
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Modelnummer:
Sgmg-13A2AB
Brand:
Yaskawa
Model:
SGMG-13A2AB
Place of Origin:
Japan
Type:
AC SERVO MOTOR
Power:
1300W
Volatge:
200V
Current:
10.7A
Ins:
F
Markeren:
ewing machine servomotor
elektrische servomotor
Productomschrijving
Yaskawa Electric SGMG-13A2AB AC servomotor 8.34NM 1.3KW 1500RPM 10.7AMP
Specificaties
Vervaardiger:- Ja, ja.
Productenummer:SGMG-13A2AB
Verkopernummer:DMSGG13AB
Beschrijving: SGMG-13A2AB is een Motors-AC Servo vervaardigd door Yaskawa
Servomotortype:SGMG
Nominale output:1.3 kW (1.7 pk)
Stroomvoorziening:200V standaardconfiguratie
Specificaties van de encoder:8192 P/R Incrementele encoder
Nominale snelheid:1500 RPM (alleen CE-specificatie: 200V)