NEUGART PEL 120 de Elektrische Motor1500w Macht van Yaskawa voor Industriële sgmps-15ACA2C
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yaskawa
Modelnummer: Sgmps-15ACA2C
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Modelnummer:
Sgmps-15ACA2C
Merken:
YASKAWA
Model:
SGMPS-15ACA2C
Plaats van herkomst:
Japan
Type:
AC-servomotor
Kracht:
1500w
Volatge:
200 V
Stroom:
9.2A
Ins:
B.
Markeren:
AC servomotor
elektrische servomotor
Productomschrijving
Industriële servomotor YASKAWA SGMPS-15ACA2C Servomotor NEUGART PEL 120
Specificaties
Vervaardiger: Yaskawa
Productenummer: SGMPS-15ACA2C
Beschrijving: SGMPS-15ACA2C is een Motors-AC Servo vervaardigd door Yaskawa
Servomotor Type: SGMPS AC Servomotor
Nominale uitgang: 1,5 kW
Voerspanning: 200V
Specificatie van de encoder: 17-bit Incremental Encoder
Rectificatie van het ontwerp: A.
Specificatie van het schachtpunt: recht zonder sleutel
Opties: met 24 VDC rem