Industriële de Servomotorins F 1.3KW van Servomotoryaskawa sgmgv-13ADC61 AC
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Yaskawa
Modelnummer: Sgmgv-13ADC61
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Yaskawa
Modelnummer:
Sgmgv-13ADC61
Merken:
YASKAWA
Model:
Sgmgv-13ADC61
Plaats van oorsprong:
Japan
Verwijder:
Uttih-B20FK
Type:
AC-motor
Kracht:
1.3KW
Volatge:
200 V
Stroom:
10.7A
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
AC servomotor
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
2-3 het werkdagen
Betalingscondities:
T / T, Western Union
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
Industriële servomotor Yaskawa SGMGV-13ADC61 AC Servomotor Ins F 1,3 kW
Vervaardiging
Vervaardiger:- Ja, ja.
Productenummer:SGMGV-13ADC61
Beschrijving:10.7Ais een motor AC servo vervaardigd door Yaskawa
Kracht:1.3 kW
Volatge:200 V
Huidige:10.7A
Inhoud:
N.m: 8.34
Servomotortype:SGM
Herzieningsniveau:Standaard of CE-specificatie
Specificaties van de as:Rechter met toetsen
Andere superieure producten
Yasakawa Motor, Chauffeur SG- Mitsubishi Motor HC-, HA-
Westinghouse modules 1C, 5X, Emerson VE, KJ.
Honeywell TC-, TK- Fanuc motor A0-
Rosemount zender 3051- Yokogawa zender EJA-
Kenmerken:
*Highspeed aandrijving van voedingsassen voor verschillende machines
*Groot keuze: 300 W tot 15 kW vermogen, optie vasthouden van de rem