2711E-T14C15 Allen Bradley Panelview 1400 Eindomwentelingen B FRN 5,15 van de Exploitantinterface
Productdetails:
Plaats van herkomst: VERENIGDE STATEN
Merknaam: Allen Bradley (AB)
Modelnummer: 2711E-T14C15
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
VERENIGDE STATEN
Merknaam:
Allen Bradley (AB)
Modelnummer:
2711E-T14C15
Merken:
Allen Bradley (ab)
Model:
De in punt 2 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op:
Naam van het product:
Panelview
Reeks:
2711
SER:
F
PLUS:
1400
Omwenteling:
B.
Plaats van herkomst:
VS
Markeren:
High Light
Markeren:
het paneel van de hmiaanraking
industriële hmipanelen
Verpakking Details:
NIEUW in originele doos
Levertijd:
2-3 het werkdagen
Betalingscondities:
TT het Westenunie
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
HMI Touch Screen AB Allen Bradley 2711E-T14C15 SERIE F REV B FRN 5.15 PANELVIEW 1400
Ongeveer 2711E-T14C15
De AB 2711E-T14C15 is een PanelView 1400E-terminal.Het scherm heeft een diagonale afmeting van 14 inch met een resolutie van 640 x 480 pixels en het is een CRT-scherm met een screensaver-functie.
De 2711E-T14C15-terminal heeft een automatisch selecteerbare schakelstroom die zowel 90-132V AC als 180-264V AC kan verwerken.5 A bij 115 V en 11 A bij 240 V gedurende 400 msDeze terminal heeft een stroomverbruik van maximaal 240 VA en 100 W en een typisch stroomverbruik van 180 VA en 75 W.8 Een continu en 30 V gelijkstroom, 8 Een continue.
VOLGENDE DETAILEN
  1. Merk:Allen Bradley (AB)
  2. Model:De in punt 2 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op:
  3. Plaats van oorsprong: VS
Beschrijving
  • Touch Display Scherm
  • Operator Keypad Terminal
  • PanelView
Vervaardiging
Deelnummer:De in punt 2 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op:
Productlijn:Panelview 2711E
Afbeeldingsgrootte14 inch
Afbeeldingskleur:Kleur
Invoertype:Aanraakscherm
Communicatie:ControlNet
Geheugen:256KB On-Board Flash
Inlaatspanning:180-264V wisselstroom
Achterlicht:6189-NL2
Software:PanelBuilder 1400E
PanelView 1400 Kleurterminals
Deze terminals zijn niet meer te koop.
2711E-T14C15 Allen Bradley Panelview 1400 Eindomwentelingen B FRN 5,15 van de Exploitantinterface 0
 2711E-T14C15 Allen Bradley Panelview 1400 Eindomwentelingen B FRN 5,15 van de Exploitantinterface 1
Andere superieure producten
Yasakawa Motor, bestuurder SG-Mitsubishi Motor HC, HA-
Westinghouse-modules 1C, 5X-Emerson VE, KJ...
Honeywell TC, TK...GE Modules IC -
Fanucmotor A0-Yokogawa zender EJA-
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%