SLS-24-120T EMERSON Silver Line Voeding Enkel 24V 12A PS
Productdetails:
Plaats van herkomst: JAPAN
Merknaam: EMERSON
Certificering: CE
Modelnummer: Sls-24-120T
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
JAPAN
Merknaam:
EMERSON
Certificering:
CE
Modelnummer:
Sls-24-120T
Merken:
Emerson, ik ben...
Land van herkomst:
Japan
Type:
Open frame
Garantie:
1 jaar
Ingevoerd voltage -:
100 ~ 240 VAC
Serie:
Applaus.
Kleur:
Wit/Zwart/Grijz
Vermogen (watts):
288W
Markeren:
High Light
Markeren:
230VAC industriële Servoaandrijving
250kHz industriële Servoaandrijving
3 de Bestuurder van de fase Servomotor
Verpakking Details:
Nieuwe Originele Doos
Levertijd:
3-5 werkdag
Betalingscondities:
T/T
Levering vermogen:
50
Productomschrijving
SLS-24-120T Productspecificaties
  • Productattribuut: Attribuutwaarde
  • Merk: SolaHD
  • Configuratie: Open-Frame
  • Frequentie: 47 tot 63 Hz
  • Ingangsspanningsbereik: 100-240 VAC
  • Lijnregeling: 0,05%
  • Belastingsregeling: 0,05%
  • Fabrikantonderdeelnummer: SLS-24-120T
  • Montagetype: Paneelmontage
  • Aantal uitgangen: 1
  • Bedrijfstemperatuur: 0 tot 50 °F
  • Werking: Lineair
  • Uitgangsstroom: 12 A
  • Uitgangsvermogen: 290 W
  • Uitgangsspanning: 24 VDC
  • Primair type: AC-DC
  • Serie: Silverline-serie
  • Speciale kenmerken: Externe detectie
  • Normen: UL-erkend, CS-gecertificeerd, CE-goedgekeurd
  • Temperatuurcoëfficiënt: 0,01% (typ.) °F
  • Type: Ingebouwd
SLS-24-120T Overzicht
Kenmerken en voordelen:
● Schroefklemverbindingen voor eenvoudige installatie
● Beschikbare afdekopties
● Industriestandaard footprint
● Overbelastingsbeveiliging met automatische reset
● Kortsluitbeveiliging
● Snelle transientrespons
● Nauwkeurige regeling: 0,10% gecombineerde lijn- en belasting
● Geen solderen nodig
● Klemmenblokverbinding
● Ingebouwde OVP op 5 V-modellen (optioneel op 12 V, 15 V, 24 V)
● Foldback stroombegrenzing
● Vorm-, pasvorm- en functie-vervangingen voor de meeste grote fabrikanten
● UL-erkend, CSA-goedgekeurd
● Selecteerbare ingangsspanning: 100/120/220/230/240 AC
● Ingangsfrequentie: 47-63 Hz
● Externe detectie
● Bedrijfstemperatuur: 0° tot +50°C