HC-PQ43BK-UE Mitsubishi Industrial Servo Motor HC SERIES 400W 200-230VAC 3-fase
Productdetails:
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Mitsubishi
Certificering: CE
Modelnummer: Hc-pq43-UE
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
Japan
Merknaam:
Mitsubishi
Certificering:
CE
Modelnummer:
Hc-pq43-UE
Nominaal vermogen::
400W
Srated snelheid::
3000 tpm
Voedingspecificatie:
200-230VAC 3-fase
Merk:
Mitsubishi Industrial Servo Motor
Modelitem:
Hc-pq43-UE
Plan van origineel:
Japan
Markeren:
High Light
Markeren:
ewing machine servomotor
elektrische servomotor
Verpakking Details:
Nieuw Origineel Pakket
Levertijd:
5-8days
Betalingscondities:
T / T, Paypal
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
Mitsubishi HC-PQ43-UE 400W KEY Industriële Servomotor HC SERIE
HC-PQ43-UE Beschrijving
HC-PQ43-UE Kenmerken
HC-PQ43-UEMateriaal & Toepassing
  • Hoofdmaterialen:
    • Zuigerstang:​ Gehard roestvrij staal of verchroomd staal voor slijtvastheid en duurzaamheid.
    • Eindkappen:​ Hoogwaardige aluminiumlegering of nodulair gietijzer.
  • Primaire Toepassingen:
    • Fabrieksautomatisering (persen, onderdeelejectie)
    • Robotica (grijpermechanismen, lineaire aanpassing)
    • Elektronica-assemblage (precisieplaatsing, testen)
    • Verpakkingsmachines (klemmen, duwen)
    • Medische en voedselapparatuur (waar een schoon ontwerp voordelig is)
    • Elke machine die precieze lineaire aandrijving vereist in een beperkte ruimte.
HC-PQ43-UEBelangrijkste Specificaties
Parameter
Specificatie
Model​
Cilindertype​
Dubbelwerkende, Holle (Doorlopende Gat) Cilinder
Boring​
43 mm
Slag​
Verkrijgbaar in verschillende standaard slagen (bijv. 10 mm tot 200 mm+). Moet worden gespecificeerd bij het bestellen.
Bedrijfsdrukbereik​
0,05 tot 1,0 MPa (typisch voor pneumatische werking)
Bedrijfsmedium​
Schoon, gesmeerd of niet-gesmeerd lucht
Bedrijfstemperatuur​
-10°C tot +60°C (met standaard afdichtingen)
Demping​
Instelbaar luchtkussen aan beide uiteinden (standaard)
Poortgrootte​
Meestal Rc (PT) 1/8 of zoals gespecificeerd
Montagestijl​
Verschillende opties (bijv. Basis, Voorflens, Achterflens, Voetmontage)
Materiaal (Typisch)​
Buis: Aluminiumlegering; Zuigerstang: Gehard Staal; Afdichtingen: NBR
Type
Kenmerken
Toepassingsvoorbeeld
K
Type K
(0,16 ~ 2,4 Nm)
  • LCD's en transportbanden
  • Voedselbereidingsmachines
  • Printers
  • Kleine laders en lossers
  • Kleine robots en componentenmontage-apparaten
  • Kleine X-Y tafels
  • Kleine persvoeders
M
Type M
(0,16 ~ 2,4 Nm)
  • Invoegers, monteurs, bonders
  • Gedrukte boordgatopeners
  • In-circuit testers
  • Etikettenprinters
  • Brei- en borduurmachines
  • Ultra-kleine robots en robottips
S
Type S
(2,4 ~ 33,4 Nm)
  • Transportbandmachines
  • Gespecialiseerde machines
  • Robots
  • Laders en lossers
  • Wikkel- en spantoestellen
  • Revolvers
  • X-Y tafels
  • Testapparaten
R
Type R
(3,18 ~ 15,8 Nm)
  • Rolvoeders
  • Laders en lossers
  • Hoogfrequente transportbandmachines
Veelgestelde Vragen:
1. V: Geeft u garantie op de goederen?
2. V: Kunt u technische ondersteuning bieden?
3. V: Houdt u goederen op voorraad of handelt u alleen?
Onze voordeelproducten:
[Honeywell]Module DCS / PLC
[Emerson]DeltaV Module / Servomotor
[ABB]Input Output Module
[AB]Module / Touchscreen
[Rosemount]Druk- en temperatuurzender
[Yokogawa]Druksensor
[Yaskawa]Servoaandrijving / Servomotor
[Mitsubishi]Servoaandrijving / Servomotor
[GE]IC69 Serie PLC/ Fanuc Servomotor en aandrijving
(Modicon, SMC, SICK, NORGREN, Siemens etc.)
 HC-PQ43BK-UE Mitsubishi Industrial Servo Motor HC SERIES 400W 200-230VAC 3-fase 0
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%