VE3006 12P3439X012 KJ3003X1 BB1 Emerson Delta V Redundante Voeding Module
Productdetails:
Plaats van herkomst: VERENIGD KONINKRIJK
Merknaam: Emerson
Certificering: NO
Modelnummer: VE3006
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
VERENIGD KONINKRIJK
Merknaam:
Emerson
Certificering:
NO
Modelnummer:
VE3006
Merk:
Emerson
Onderdeelnummer:
VE3006
Omgevingstemperatuur:
-40 tot 70° C
Uitgangsspanning:
12V
Fabrikant:
DELTA
De classificatie van de gebiedskring:
30 VDC bij 1 A/channel, 3 A/card
De classificatie van de inputmacht:
35 VDC @ 1 A
Spanning:
3.60V
Current Input Range:
0(4) to 20 mA DC
Nominale uitgangsspanning:
120 / 240 VAC
Markeren:
High Light
Markeren:
analoge interfacemodule
de module van de diodeovertolligheid
Prijs:
1-10000USD
Verpakking Details:
Nieuw Origineel Pakket
Levertijd:
5-8days
Payment Terms:
T/T, L/C
Levering vermogen:
100
Productomschrijving
Emerson DeltaV Power Supply Redundancy Module VE3006 KJ3003X1-BB1
Productoverzicht: - Ik weet het niet.
- Ik weet het niet.Belangrijkste kenmerken:- Ik weet het niet.
Echte massa-stroommeting - Directe meting zonder vergoeding
Hoge nauwkeurigheid.- ± 0,1% massa-stroomnauwkeurigheid, ± 0,05 g/cm3 dichtheidnauwkeurigheid
Breed omkeersverhouding- 100:1 omlaag voor veelzijdige toepassing
Robuuste constructie.- Bouw van roestvrij staal voor ruwe omgevingen
Digitale communicatie - HART, Foundation Fieldbus of Profibus PA opties
- Ik weet het niet.Technische specificaties: - Ik weet het niet.
- Ik weet het niet.Productgegevens: - Ik weet het niet.
- Ik weet het niet.Metingsmogelijkheden:- Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Massestroommeting - Directe meting van de massa-stroom
  • - Ik weet het niet.Dichtheidsmeting - Continu toezicht op de dichtheid van procesvloeistoffen
  • - Ik weet het niet.Temperatuurmeting - Geïntegreerde temperatuursensor voor procesbewaking
- Ik weet het niet.Ontwerp en bouw: - Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Compact, lichtgewicht ontwerp voor een gemakkelijke installatie
  • - Ik weet het niet.Geen bewegende delen.- Vermijdt onderhoud met mechanische meters
  • - Ik weet het niet.Intrinsiek veilig.versies beschikbaar voor gevaarlijke gebieden
- Ik weet het niet.Toepassingen: - Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Olie en gas - Overdracht van beheer, vermenging en procescontrole
  • - Ik weet het niet.Chemische stoffen - Batchverwerking en controle van de formulering
  • - Ik weet het niet.Eten en drinken - Ingrediëntenmeting en kwaliteitscontrole
  • - Ik weet het niet.Farmaceutische producten - Precieze dosering en formulering
  • - Ik weet het niet.Pulp & Paper - Zwarte drank en kleurmeting van de coating
- Ik weet het niet.Waarom Emerson VE3006 KJ3003X1-BB1 12P3439X012? - Ik weet het niet.
Toonaangevende nauwkeurigheid - Ongeëvenaarde meetnauwkeurigheid
Capaciteit voor meerdere parameters - Vermindert de behoefte aan meerdere instrumenten
Betrouwbare werking - Bewezen prestaties in ruwe omgevingen
Digitale communicatie - Naadloze integratie met installatiebeheersystemen
Uitgebreide diagnose - Geavanceerde monitoring van de gezondheid van processen en apparaten
- Ik weet het niet.Bestelgegevens: - Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Deel nummer:VE3006 KJ3003X1-BB1 12P3439X012
  • - Ik weet het niet.Standaard accessoires:- Ik weet het niet.
    • Installatiehandleiding
    • Configuratie-software (Micro Motion Connect)
    • Kalibratiecertificaat
  • - Ik weet het niet.Verpakking:Beschermingsdoos voor scheepvaart
  • - Ik weet het niet.Beschikbaarheid: Standaard doorlooptijd: 4-6 weken
- Ik weet het niet.Aanbevolen systeemcomponenten:- Ik weet het niet.
- Ik weet het niet.Technische documentatie: - Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Gegevensblad - Volledige prestatiespecificaties
  • - Ik weet het niet.Installatiehandleiding - Gedetailleerde installatie-instructies
  • - Ik weet het niet.Configuratiegids - Parameterinstelling en afstemming
  • - Ik weet het niet.Certificatiedocumenten - Conformiteitscertificaten
  • - Ik weet het niet.Notities - industrie-specifieke installatierichtlijnen
- Ik weet het niet.Aanvullende aantekeningen: - Ik weet het niet.
  • - Ik weet het niet.Onderhoud.is minimaal als gevolg van het ontwerp zonder bewegende onderdelen
VE3006 12P3439X012 KJ3003X1 BB1 Emerson Delta V Redundante Voeding Module 0
Ons voordeel Producten:
Module DCS / PLC
DeltaV-module / servomotor.
[ABB]Input-Output-module
[AB]Module / Touchscreen
Druk- en temperatuurtransmitter.
Druktransmitter.
Servo aandrijving / Servo motor
[GE]IC69 serie PLC/ Fanuc servomotor en aandrijving
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%